Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagy csak pusztán...

Féltékeny vagy csak pusztán élvezetből csinálja?

Figyelt kérdés

Legyetek kedvesek és fejtsétek ki a véleményeteket ezzel kapcsolatban:


1997. november 9. óta van párom. Nem élünk együtt, anélkül is összetartozunk.

Volt egy felesége, aki 15 évesen szült először, majd 1 éven belül megint. A lányok (akiket szeretek és jó volt a kapcsolatom velük, amíg anyuka nem lett féltékeny rám) 14 és 13 évesek.

Tehát 5. éve leszünk együtt. Ők akkor mentek külön mikor a nagyobb 2. osztályba, a kicsi 1. osztályba ment. Most a nagy 8. osztályos, a kicsi 7. osztályos. Tehát lassan annyi éve vagyok vele, mint ő, a feleségével volt. A kapcsolatunk felvállalása nagyon nagyon lassú folyamat volt mindkét részről. Tegnap mérföldkőhöz érkeztünk. Nyilvánosan megjelöltük egymást a facebookon. A család közé tettük egymást, hiszen egy család vagyunk úgy is, hogy nem lakunk együtt. Az előbb felléptem és látom, hogy a volt felesége a saját albumába betette a párom ezeréves fényképét. (egyébként nem ismerősei egymásnak). Úgy érzem, hogy bántotta az, hogy a párom végre felvállalt. Mi ez??? Én a volt férjemmel nagyon jó baráti kapcsolatot ápolok, mégsem tenném be a fényképét az albumomba, úgy pedig pláne nem, hogy ha lenne egy komoly barátnője. Sőt, megkérdezés nélkül sem. Kiugrik a szívem a helyéből, olyan ideges lettem. Nemsoká jön hozzám a párom és szeretném megmutatni neki hogy miket írtok. Köszönöm előre is mindenki válaszát.


2011. okt. 31. 14:31
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Elírtam a dátumot. 2007. november 9. (a lányom született 1997-ben)
2011. okt. 31. 14:31
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
teljesen szánalmas a nőszemély :D ne is foglalkozz vele
2011. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Én teljesen rosszul lettem...
2011. okt. 31. 14:40
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak elolvastam, vagy tényleg nem éltek együtt, de van gyereketek????
2011. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Neki van 2 lánya a volt feleségétől, nekem van egy lányom a volt férjemtől. Nem élünk együtt, de sokat vagyunk együtt. Elnézést, csak ideges vagyok és kicsit kusza lett a fogalmazás.
2011. okt. 31. 14:44
 6/42 Bazsii05 ***** válasza:
92%
Persze,ez féltékenység,de szerintem nem szabad kérdőre vonna a nőt,mert akkor lehetnek kolyabb vitták. Hagyni kell és egyszer úgy is megunja,mert látja,hogy rohadtul nem érdekel titeket,hogy mit csinál.
2011. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
De mire féltékeny? Ő hagyta ott a páromat, mikor dolgozni volt, lelépett a két gyerekkel.
2011. okt. 31. 14:45
 8/42 Bazsii05 ***** válasza:
100%
Hát természetesen arra,hogy a párod veled elégedett :)
2011. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nekem kellene okosnak lennem és nem foglalkozni ezzel a marhasággal, de mégis nagyon rosszul esik. Olyan, mintha én betolakodó lennék és értsem meg, hogy ŐK EGY CSALÁD. 6 éve nem élnek együtt.
2011. okt. 31. 14:49
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ehhez már öreg vagyok a 21 évemmel, de én ezt a facebookosdit nem értem. Miért kell minden egyes kattintásnak ennyi jelentőséget tulajdonítani? Minek kell egyáltalán megnézni a volt felesége adatlapját? Minek kell foglalkozni vele? Ez tipikusan az az eset, amikor magadnak gyártod a problémákat, mert épp nincs min sopánkodni.
2011. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!