Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen meglepetéssel készüljek...

Milyen meglepetéssel készüljek a férjemnek a 3. házassági évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Valami, különleges, megható, romantikus dolgot szeretnék.
2009. febr. 1. 11:58
 1/7 anonim válasza:
50%
Főzzél !
2009. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazi meglepetés lenne 3 pici oázós baba... de, ha ezt nem tudod biztosítani, akkor tényleg a legjobb egy ünnepi ebéd, gyertyákkal. Utána menjetek el pl. sétálni a kedvenc helyetekre...
2009. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van egy 2 éves kislányunk, 20-án 12 hetesen leállt a 2. babánk szívműködése és a terhességet műszeresen kellett befejezni.

Főzni minden nap fzök, különlegeset is, sütni heti 3x mert a kiscsajszi és a férjem is szereti.

Más egyéb ötlet?

2009. febr. 1. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy fincsi masszázs: olajjal/krémmel, illatos gyertyákkal. Ha csak a hátát masszírozod, az is jól tud esni egy nehéz nap után, de szárnyalhat a fantázia :P lábra, vállra, nyakra! Mi ezt szoktuk a barátommal, ha romantikára vágyunk :)

Aztán vagy külön, vagy az előzőt megspékelve egy vadító fehérnemű /akár új, akár régi, de vörös, csipkés nyerő lesz/. Akár fürdés után kijöve benne, de ha bevállalósabb vagy, akár táncolhatsz is.

Remélem tudtam segíteni.

2009. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy!!
2009. febr. 2. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az uccsó jó ötlet, mellette szavazok! :)
2009. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A masszázsos vagyok, örülök hogy segíthettem! Aztán majd kérjük az élménybeszámolót :) hogy sikerült elkápráztatni férjecskédet!
2009. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!