Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az "anyósommal"?...

Mit tegyek az "anyósommal"? Nem bírok vele.

Figyelt kérdés

Idén lenne az esküvő de ő mindenbe beleszól nem egyezik a véleményünk bár nem az ő esküvője lenne hanem a miénk. Már abba is beleszól hogy a párom miért szürke és miért nem fekete öltönyben menne az esküvőre. mi köze van hozzá? Hát igazán semmi, hiába veszekszem vele a párom inkább kimaradna belőle van hogy kimegy a szobából mikor veszekszem "anyósommal". Másik ami idegesít hogy összeköltöznénk február végén de addig marakodik velünk hogy már majdnem szakításról gondolkodtam. Most már ott tartok hogy amit vásároltam dolgokat a lakásba azokat hazaköltöztetem és nem költözök fel hozzájuk. Párom meg nem akar,(fél az anyjától) meg nem is tud lejönni velem mert "akkor nem kapom meg az örökségemet" ezt mondja és az anyja addig jó pofizott vele míg az összes félretett pénzét bele nem ölte a lakásukba. Felújított, konyhabútor, ablak, cserépkályha stb...


Lehet hogy féltékeny rám? Hogy elveszem a fiát? Vagy miért ennyire utálatos velem (persze mindig csak a hátam mögött mert a szemembe nem mondja el).


Kissé hosszú lettem bocsika mi lenne a megoldás?


2011. jan. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Alkalmazkodás.Szokott segíteni,főleg annak kell alkalmazkodni,aki beköltözik egy megszokott,működő világba,tehát neked. És egy kicsi alázat.Persze mindezek mellett lehet saját elképzelésed, de ezt a megfelelő módon szokás elővezetni.
2011. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az öltönyön múlik az esküvőtök engedd meg neki had legyen fekete. Valószínű úgyis ez lesz az utolsó alkalom hogy a fia helyett dönthet.

Utána meg már ne hagyd hogy beleszóljon az életetekbe!

2011. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Örök probléma pláne ha egy fedél alá kényszerülsz vele, sajnos lessz ez még rosszabb is /bocsi/
2011. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Le kell vele ülni beszélni, másból nem fog érteni.

Én anyósom pl. sosem ért a jelzésekből, csak a szép szóból. Udvariasan mondjátok meg hogy majd eldöntitek, köszönitek szépen.

Nem szabad hagyni már az eleje előtt sem a házasságnak mert elfajul, ha megszokja hogy megteheti! Leendő férjednek meg ki kell állnia érted, értetek, mert különben csak nehezebb lesz.

Tudom ezek közhelyes mondatok de nem lehet mást tenni, mások is fogják ezt írni.

2011. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!