Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a leendő anyósom...

Mit csináljak a leendő anyósommal, hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Párommal már majd 3 eve vagyunk egyutt jol kijövök a családjával,mondhatni harmonikus a kapcsoltom veluk,sokszor ottvagyok naluk,csak az zavar hogy pl vasarnap egyutt fekszunk meg reggel az agyban,anyosjelolt bejon es elkezd pakolaszni,nemcsak parom cuccait de enyemet is ,aztan kimegy.masik hogy szonbatonkent munka utan osszebujunk o bejon,hogy parom vigye el ot ide oda,aztan olyan 3 ora mulva hazajonnek,viszont nagyon jol tudja hogy csak szonbat es vasarnap lassuk egymast aparommal,de minden hetvegere kitalal valamit.Párom mondta neki,hogy vigye el az autot,vagy esetleg kesobb,de neki nem felel meg,ez adodhat abbol,hogy kb egy eve halt meg az leendo anyosom anyukaja akit gondozott,es nem talalja fel magat?gyors valaszt kernek
2011. júl. 6. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Hát lehetséges. Lenni akar valakivel. Pedig ez így nem lesz jó...valahogy beszélni kéne vele h ez így nem lesz jó. Nincs ötletem :/
2011. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót és a reggel meg van oldva.
2011. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj hogy az anyóssal a problémák sohasem fognak megoldódni.

Ezt éreztetni kell vele hogy ezen hamar változtatni kell, mert nektek nem jó.

A lépés hogy beszéljetek vele..

Pontosabban inkább a párod beszéljen az anyukájával.

Te ne mondd az anyósodnak hogy mi nem tetszik, stb mert akkor azt fogja hinni hogy lenyúlod az ő kicsi fiát, és nehogy harag-utálat legyen a vége.

2011. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fő kérdés az, hogy a párod hogy áll ezekhez a dolgokhoz, mert ha őt nem zavarja az anyja viselkedése, akkor nehéz menet lesz.
2011. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pároddal kéne alaposan átbeszélni, hogy mit és hogyan mondjon Ő az édesanyjának. Ezt nekik "családon belül" kell elrendezniük, érthető szerintem miért.
2011. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,en mondtam paromnak hogy nekem nem tetszik,parom is raszolt hogy ne pakolasszon,majd rendet csinalunk,mondta neki,hogy szeretne velem lenni kettesbe,de mintha meg se halotta volna,ugyanugy,en inkabb nem beszelek anyosommal,nehogy megharagudjon,mert nemhianyzik egykis veszekedes,hogy el akarom venii az o egyszem fiacskajat,de azert eleg rossz,hogy csakugy benyitogat,multkor epp szex kozben volt fontos mondanivaloja,hat elllehet gondolni,milyen volt,hogy benyit es mintha semmi nemlenne mondja mink meg nezunk,mint a mozoba,hogy nemveaszi eszre
2011. júl. 6. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Menj velük, de te ülj a párod mellett. Egyszer mikor be akar menni essetek egymásnak, szerintem egy idő után észrevenné magát.
2011. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem zavarja h naluk sexeltek talan a parod nem vitte haza az elozo kapcsolatait?

Amugy sokakat zavarna ez, lehet h nagyon kihallatszik.

Talan igy probal ravenni titeket h mashol csinaljatok.

Megiscsak az o haza es neki kell "kerulgetnie" titeket.

2011. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem én vvagyok az első akit hazavitt,mert előttem volt egy komoly kapcsolata,párom multkor beszelt vele hogy alljon le ,most kettesbe szeretnénk lenni,de akkor is csip csup dolgokat talal ki
2012. jan. 3. 12:40
 10/11 anonim ***** válasza:
És ha 7végén nem a párodnál lennétek hanem nálad?
2012. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!