Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is ennyire bánt ha...

Titeket is ennyire bánt ha nem támogat valamiben a férjed/barátod?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok 1,5 éve együtt a barátommal. Három éve meghalt az édesanyám rákban, nagyon nehéz volt feldolgozni, sőt nem is tudtam, maximum elnyomni magamban az érzéseket, nem gondolni rá.


Mindig is írói vénám volt, már egészen kicsi koromtól verseket, meséket írtam. Az osztályfőnököm biztatott hogy jelentkezzek író versenyre, de azelőtt annyi más versenyen besültem hogy inkább ráhagytam. Azután úgy alakult hogy iskolát váltottam és mindenki hülyének nézett, dacból beneveztem egy novella író versenyre. A történet édesanyámról szól, meg nyertem a pályázatot.


A barátom nem volt hajlandó elolvasni a novellát, mondván hogy nem szeret olvasni, hosszú, majd elolvassa. Nekem nagyon rosszul esett ez, mindenki más elolvasta akinek engedtem ő mégsem kíváncsi rám...


Nem régen letettem a jogsit is, nagybátyámmal szoktam vezetgetni, hívtam barátomat hogy nézze meg hogy vezetek, de őneki ehhez sincsen kedve, mert minek üljön be, tök fölösleges. Tegnap már beszéltünk róla és azt mondta hogy jönne.


Nektek is rosszul esne? Ha elérnétek valamit és a párotok nem lenne kíváncsi rá?


Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 15. 11:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*elnézést a kérdésben rosszul jött ki férjetek/barátotok*
2011. jan. 15. 11:18
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nem szeret téged. Ez biztos. De csimpaszkodj bele nyugodtan addig amíg bírsz! Szánalmas. Sajnállak, ez nem párkapcsolat!
2011. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Az a helyzet, hogy a barátod még gyerek. Nem tud túllépni a kapcsolat kezdeti részén, amikor még semmiről nem szól a dolog. Nem igazi párod, csak úgy van.

Megjegyzem, az én barátom például minden koncertemen ott van és velem együtt örül, ha jól sikerült. Sőt, még az előző barátom is mindig eljön, mert még úgy is fontos vagyok neki, hogy szakítottunk és azóta mással vagyunk. Szóval gondolkozz el, hogy jól választottál-e...

2011. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

sajnalom, hogy meghalt az anyukad!


ez a fiu nem kivancsi rad... ha igazabol szeretne, erdekelne amit csinalsz. szerencsere fiatal vagy meg, remelem nem ragadsz le egy ilyen kis bunko melett, mar bocsanat.

jogosan haragszol ra


talalni fogsz majd valakit, aki szeret es odafigyel rad, ez biztos.


28 N

2011. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem hiszem hogy itt arról lenne szó hogy nem szeret. Felelőtlen és végtelenül lusta ez tény. A lustasága miatt már többször megbántott de nem csak engem, hanem mindenki mást is.Tényleg utál olvasni, szörnyen, két sorba szinte már belepusztul ha el kell olvasnia. Azt is mondta hogy biztos túl szomorú a novella, nem akarja hogy elrontsa a kedvét. Mondjuk szerintem ezt inkább a testvéreim mondhatták volna hogy ezért nem akarják elolvasni. Ráadásul ő imád gépezni, játszani a gépen plusz most kapott egy xboxot is, ezért gondolom hogy nem akar eljönni velem vezetni. Egyébként a kapcsolatunkban semmi más hiba nincsen, csak a lustaságával tud megbántani mindig. Csak ez olyan, hogy én is megnézem ha valamit mutatni akar a játékában hiába nem érdekel szemernyit sem, mégis veszem a fáradtságot.
2011. jan. 15. 11:28
 6/27 A kérdező kommentje:
Most úgy tűnhet hogy nem fogadom el a válaszaitokat, de nem erről van szó, nekem is így jönne le hogy nem szeret ha valaki egy kérdésben leírná. Tény hogy tud bunkó is lenni, igaz. De egyébként tüneményes egy gyerek, nagyon szeretem látszik hogy ő is, mert nyaljuk-faljuk egymást egész nap. Csak ő nem nagyon fogja fel mi az ha valaki elért valamit és támogatót szeretne benne.
2011. jan. 15. 11:31
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Yo. Majd meglátjuk pár hónap múlva is ugyan ez lesz-e a helyzet. Most nem hiszel nekünk, de igazunk van. Ez a kapcsolat nem lesz hosszúéletű. De hitegesd csak magad. Nekünk végülis tökmindegy. De neked nem, nem véletlenül kérdezted ezt itt meg...
2011. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Basszus, ha vizsgázom, akkor a vizsga várható vége felé már 5-6 sms vár a férjemtől, hogy "na, hogy sikerült?", "hívj, ha kijöttél!".


A párodtól mérhetetlen bunkóság, hogy egy ennyire érzékeny témában nem érdeklődik.

Oké, én a stand up-ra vagyok rákattanva, arra néha mondja a férjem, hogy hadd ne nézze meg, mert nem érdekli, de nem olyan súlyú, mintha az édesanyámmal történne valami.

2011. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy szeret a párod a maga módján csak szörnyen érzéketlen és bunkó ember
2011. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Vizsgákban ő is maximálisan támogat. Amikor forgalmiztam, suliból is hamarabb eljött csak hogy ott legyen amikor végeztem. Rutinnál, kresznél is hívott, sms-t küldött, megünnepeltük, mint ahogyan azt is hogy megnyertem a pályázatot. Nagyon örült, együtt ünnepeltünk, de ugyanígy örül amikor mondjuk matekból kapok egy ötöst. Mindig jön hogy na hanyas lett kicsim? És amikor elmondom átölel hogy nagyon ügyes vagy. Ezért fognám inkább a lustaságra amit művel, de az sem kizárt hogy valóban érzelmi okokból nem olvassa el a novellát.


Nem akartam személyes dolgokat kiszivárogtatni, de az ő mamája is rákos, és szerintem emiatt nem akarta elolvasni novellát ami ugye erről szól. Az anyukája ma reggel rosszul lett, azt hiszem kórházba is ment, de komoly dologról nincs szó.

2011. jan. 15. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!