Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, hogy fogadtátok el,...

Szülők, hogy fogadtátok el, hogy a lányotok nemi életet él?

Figyelt kérdés

Inkább a lányos szülők válaszaira vagyok kíváncsi, de írhatnak a fiús anyukák/apukák is :) Kérdésem arra irányul, hogyan fogadtátok el, hogy a tinédzser lányotok nemi életet él? Mert valljuk be manapság nagyon sokan elveszítik a szüzességüket 18 éves kor betöltése előtt...

Én még nem vagyok ebben a helyzetben, de hipp-hopp telik az idő és leszek. Már most rossz rá gondolni, hogy mi lesz ha tinédzser lesz. Igyekszem jóra nevelni, de ki tudja mit hoz a sors...


2011. aug. 31. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem tartok ott, az én lányom is kicsi még hozzá. De ha lehet, ne úgy reagálj, mint az én anyám. Mikor megtudta -nem tőlem- akkor bejött az iskolába, és kirángatott az osztályteremből. És akkor a folyosón elkezdett velem üvölteni. Természetesen mindenki hallotta, és irtó ciki volt. Azt hittem, hogy belehalok a szégyenbe. Nem tudom, hogy nevelted a lányod, és milyen viszonyban vagytok, de ha lehet, ne hozd őt ilyen helyzetbe.
2011. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Lányom 5 évvel ezelőtt összejött egy fiúval, akivel előtte egy évet ismerkedtek. Első hónapban lefeküdtek, lányom akkor még csak 15 volt, a fiú 19. Azt hittem,hogy ha eljön az a pillanat, mást fogok érezni. De semmi rossz érzésem nem volt, tudtam,hogy a fiú rendes és szereti a lányom.

Mellékesen most, nem régiben kérte meg a kezét :)

2011. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Én 14 voltam, amikor először lefeküdtem a barátommal. Szüleim nagyon imádták őt is, szinte családtag volt :) Akkor már 5 éve ismerték. Mi 4 hónapja jártunk.


Ezután még 3 évig együtt voltunk.


Szóval szüleim nem rendeztek jelenetet, tudták, hogy felelősségteljesek vagyunk.

2011. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Csak így lesz unoka.......


Felelősségteljes szülő tudja, hogy a lányának meg kell találnia a hozzá illő társat, mert a szülő nem él örökké.

És igen a társsal nemi életet is él, mert ez a természetes.

Minél később kezdi el, annál több gond lehet az első alkalommal.

2011. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van egy 20 éves fiam,és a 17 éves ikerlányok.(majdnem 18)


A fiamnál voltaképpen nem tudom hogy mikor kezdte el a nemi életet.Egyszer rákérdeztem hogy volt már ilyen élménye ,akkor azt mondta igen.Néha kér tanácsot udvarlás téren,de a szexuális életét nem köti az orromra.Én meg tiszteletben tartom.Ha akarja úgyis beszél róla.

A lányok egészen mások.Ők könnyebben beszélnek a szexuális életükről.Bár még nagy tapasztalatuk hál istenek nincsen,de már ők is túl vannak rajta.A kisebbik ikerlányom 15 évesen kezdett el járni a barátjával.Most nyáron egy nap megkért hogy vigyem el dokihoz,mert úgy érzik itt az idő a szexre.Már igénylik.Sokat beszélgettünk,és nem volt semmi kifogásom,és nem akadtam ki.17 évesen legalább készül rá,hogy megfelelően védekezzenek.A nagyobbik ikerlányom még szűz.Most kezd lenni egy komoly kapcsolata.Azt mondta ha megünneplik az 1 éves évfordulójukat akkor ő is szólni fog,hogy menjünk orvoshoz.De vár még..

Én nem lepődtem meg,hogy ennyi idősen már nemi életet akarnak élni.Annak örülök,hogy mégis volt értelme évekkel ezelőtt beszélnem nekik a jó és rossz dolgokról ami a szexuális élet okozhat.Ezek szerint figyeltek rám,és megfogadták a tanácsaimat.Ma tudatosan készülnek erre is..

2011. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

16 éves a lányom , 14 évesen feküdt le a barátjával. Én szinte a legjobb barátnője vagyok, így mindent megbeszél velem, vagy hármasban a legjobb barátnőjével és velem.Nem fecsegem ki, de mindent tudok a nemi életéről. :-)

Mielőtt lefeküdtek volna, mindent megbeszéltünk a védekezéssel kapcsolatban, meg egy pár tanácsot is adtam neki. :-D

31.N

2011. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 31 éves vagy és a lányod 16?

Vagyis 15 éves voltál mikor terhes lettél vele?

2011. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen, mert nem védekeztem az akkori barátommal aki utána jól otthagyott,

31.N

2011. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát..legalább fiatalos anyuka vagy :)
2011. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos :-) , úgy veszem észre hogy te nem vagy gyk-függő , mert ők nagyon le szoktak hurrogni , hogy mertem tiniként teherbe esni :-D
2011. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!