Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit érzek a boltos...

Nem tudom mit érzek a boltos tulaj íránt?!

Figyelt kérdés

Van párom akivel 1 éve élünk együtt.Most elköltöztünk másik kerületbe.Van itt egy bolt ahova nap mint nap bemegyek.Meglátom a tulajt és úgy érzem magam mint egy 14 éves tini.Nem tudom van e felesége ,barátnője. De az biztos ,hogy van egy 14 év körüli lánya. Ma is olyan zavarba jöttem,hiszen egyre többet beszél hozzám.

40-45 év között lehet, soha nem tetszettek az idősebb pasik.Mi van velem ,mit csináljak?


2011. jan. 15. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Fogadd el, hogy ő mindenkivel egyre többet beszél, minden nap kedves, mert el akarja adni a tejet meg a kenyeret. Viszont ez egy jel, hogy valami nem kerek a kapcsolatodban.
2011. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tetris ***** válasza:
93%

Ha hiányzik az életedből egy kiadós veszekedés, bonyodalom, az hogy pletykáljanak rólad, hogy összekuszáld az életedet, és talán az övét is, hogy nevetségessé tedd magad, akkor rajta!

Azért kedves, mert te is az vagy, és a vevője vagy. Sürgősen állítsd le magad!

2011. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hűűha, talán a lányának keres barátnőt! :))
2011. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 24 éves lány vagyok. Lehet ,hogy azért kedves, de úgy láttam máshogy néz rám mint a többi vevőre.
2011. jan. 15. 15:14
 5/16 A kérdező kommentje:
Kijavítanám 35 -40 év körüli lehet.
2011. jan. 15. 15:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak áltatod magad ezzel. 99%, hogy ugyanúgy néz rád is, csak belemagyarázod. :)


Az teljesen normális, ha időnként megtetszik valaki a párod mellett is. De az nem, ha engedsz ennek az érzésnek, amíg mellette vagy!

2011. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, tetszik neked, tehát többet jársz oda, legyeskedsz körülötte, többet beszélsz vele... Ő pedig udvarias, mivel a vevője vagy, tehát mindig válaszol, - ergo többet beszél veled... Szerintem hagyd őt békén.
2011. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem. Csak reggelente járok be és nem miatta, hanem azért mert ez van legközelebb. Ő kezdeményezi a beszélgetést ,nem én .
2011. jan. 15. 15:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet az oka, de az biztos hogy a kapcsolatba nem minden oké..Nem megszokásból vagy a pároddal? Mert ha én vagy más ember szeret valakit teljes szívéből akkor nem gondol ilyenekre, nem érdeklik ezek a dolgok, tetszeni lehet a másiknak és fordítva,de ez már több annál.
2011. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
biztosan a párkapcsolatoddal van a bibi. de ettől még beszélgethetsz a pasival. valószínűleg nem fog történni semmi, és egy idő után eleged lesz a tötymörgésből, és már nem is fog tetszeni utána :)
2011. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!