Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt az unokatesóm...

Miért érzem ezt az unokatesóm iránt?

Figyelt kérdés

10 évvel idősebb tőlem, a szüleink testvérek. Nekem sincs tesóm, neki sincs, így valamennyire úgy tekintek rá mintha a nővérem lenne. Kis koromban ő volt a példakép. Sokszor úgy csinál mintha nem érdekelné mi van velem, nem akar velem találkozni. Máskor meg érdeklődő, hívogat, ajándékokat vesz, törődik velem. Volt már hogy megbántott, de mégsem tudok rá haragudni. Ha valaki szidja próbálom védeni, pl az egyik rokonunkkal nem egyezett a véleménye, és inkább felé húzok mint más felé.


Miért érzem ezt vele kapcsolatban? Szinte minden rossz tulajdonságát elnézem.


2011. okt. 2. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Mert homopalacsinta vagy.
2011. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11%
Azért remélem nem álmodsz róla erotikus szexjeleneteket.
2011. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert szereted. Ezen nincs mit magyarázni. A szeretet az emberi agy számára megmagyarázhatatlan, felfoghatatlan dolog. De tudjuk, hogy létezik és tudjuk, hogy ez teszi az életet jóvá, ettől leszünk boldogok.
2011. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel nincs testvéred erős kötelék alakult ki köztetek. Gondolj bele,példaképed volt,biztos sokat törődött veled,rokonok vagytok és ha mellette még normális ember akkor természetes,hogy kedveled. Sok olyan testvérpár van akik teljesen mások,nem jönnek ki jól egymással,de mégis szeretik egymást mert testvérek,együtt nőttek fel. Nincs ezzel baj szerintem.
2011. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!