Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint nemis szeret?...

Ezek szerint nemis szeret? Honnan tudhatnám meg hogy szeret-e még egyáltalán? és hogyan érjem el, hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés

a héten csúnyán összekaptunk a barátommal:(

az okát nem szeretném elmesélni, az nem publikus.

és hát nem érzem hibásnak magam, mindketten odamondogattuk tény, nem érzem hogy nekem kellene keresnem őt.

és tudom csúnya dolog, de most beléptem az msn fiókjába és beszélt rejtve a hugával, poénkodtak.

Ezek szerint csak nekem fáj az hogy így vagyunk?:( ő nemis érez semmit ha ilyen jókedvű?:(

nem keresem fel, nemtudom hogy mit érez, lehet hogy végig gúnyt űzött belőlem? vagy hazudott arról hogy szerelmes belém?:'(

most is sírok... nemtudom mit tegyek, ezek után ha ilyen jókedvű nélkülem is akkor...nem keresem fel:(

biztosan nem szeret már

tipp, mit tegyek?


2011. jan. 15. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17
2011. jan. 15. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ellé kell állni és megkérddezni mi van kár ilyen gyerekes ál csevegéssel találgatni.
2011. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Figyelj! Azért mert veszekedtetek és fasírtban vagytok, ezért kellene a hugával is úgy viselkednie? Mert vele poénkodik és jókedvű akkor az már azt jelenti, hogy téged nem szeret? Ez butaság! A nők köztudott sokkal érzékenyebbek ezen a téren. Amíg a nők sírnak és így teszik túl magukat a fájdalmakon addig a pasik elvannak a környezetükkel, de belül teszik túl magukat mindenen.

Most a pasi makacs és valszeg úgy van vele, hogy azt érzi amit te és arra vár, hogy te hívd. Vagy csak egy kicsit átgondolja és majd ő hív.

Nem kell túlbonyolítani a dolgokat.

Nem azon kell magad túráztatni, hogy "biztos nem szeret már", hanem azon, hogy tudom, hogy szeret és meg tudjuk beszélni a dolgokat és minden a helyére áll.

Azt kell tenned amit a szíved diktál. És, ha szereted és nem akarod elveszíteni akkor tegyél érte. A pasik muják és nem mindig tudják mit kéne ilyenkor tenni, ha meg igen akkor nem merik megtenni. Nem egyformák ők se.

Várj egy kicsit amíg lenyugodnak a kedélyek.

Aztán, ha nem jelentkezik akkor hívd fel te. Menjetek el egy helyre ahol közös, szép emlékeket szereztetek együtt, ahol kettesben sétálgattatok és beszélgettetek, ahol csókolóztatok ilyesmi. Az eszébe juttatja majd, hogy mennyire szeretitek egymást. Így meg is tudjátok beszélni a problémákat együtt. Nem kell veszekedni és újra boldogok lehettek együtt. Az a lényeg, hogy mindent beszéljetek meg. A komunikáció mindennek az alapja.

A szerelem jó dolog, ha szeret téged akkor meglátod ki is mutatja feléd. Sok sikert. ;)

2011. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)))
2011. jan. 16. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!