Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám, hogy itt járt?

Hogyan tudhatnám, hogy itt járt?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van a húgomból... folyton a szombámba járkál (saját szobám van) ami idegesít mert a pasimmal is több dolgot csinálunk már, nem akarom, hogy megtaláljon pár dolgot a húgom. Pedig nem hagyom elől őket, hanem elteszem fiókba, szekrénybe, stb.

A baj hogy a szobája az enyém mellett van az emeleten - múltkor is láttam hogy mikor az emeletre mentem fel lépcsőn, épp mintha az én szobámból jött volna ki (az emeleten van egy 5 négyzetméteres kis hely átjárásnak, ott volt...)


Nincs kulcs az ajtómhoz, sajnos.

először azttaláltam ki hogy úgy hajtom be az ajtót hogy a padlószőnyeg egy bizonyos mintájának a felén legyen, így ha járt benn akkor látom hogy az ajtó nem úgy van visszahajtva. de erre már lehet rájött.


mit tegyek hogy lássam ha bentjárt?

(mondtam anyának is, de ő lesz*rja, húgomnak is szóltam hogy nem akarom bent látni, de cseszik rám, azt mondja ő ugyan sose menne be, pedig a héten is legalább 2szer bentjárt...)


2011. aug. 21. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szólsz anyukádnak, hogy szeretnél kulcsot. zárcsere. 1000 ft. és a gond kipipálva.
2011. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer laktam egy néninél és takarítottam neki, míg nyelvsuliba jártam. Na, ez a kis szemét öregasszony mindig bejárt, amikor nem voltam otthon és felkutatta a cuccaimat, mert drogot keresett. Elég idióta volt, rövidesen ott is hagytam. Amikor rájöttem, h mit csinál, mert elszólogatta magát előttem, h az előző lánynak milyen rendes volt a szekrénye stb. stb., akkor vágtam egy cetlit a egy papírból és az ajtó becsukásakor a cetlit az ajtó és a félfa közé szorítottam, úgy, h kívülről ne látszódjon. Hát igen, mire hazaértem a cetli a földön volt.
2011. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A dolgaidnak meg szerzel egy zárható dobozt, ládikót, és a kulcsot elrejted.

+ ugye a zárcsere, mint az előző ajánlotta.

Max 5e forintból megvan a békés életed :)

2011. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szórj viszketőport a szőnyegre! XD Vagy lisztet! De komolyan! Nem vicc. Tegyél egy fóliát vagy valamit a szőnyegre, és arra szórj viszketőport. Aztán ha be akar menni, vagy elhúzza a fóliát, de azt úgyis észreveszed, vagy belelép. :D
2011. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
betörők szokták hogy kis fogpiszkálót nem az egészet becsípik az ajtóval a lenti zsanérnál mint a cetlit,ha a földön van akkor járt bent valaki.de arra figyelj hogy kívül legyen mert ugye befelé te nem látod hogy már ott volt-e.
2011. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A cetlis ötlet nagyon jó. Egyszer én is lebuktam így. Szóval ha a húgod bent járt a papír a földön lesz. :)
2011. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem is nővérem meg a 4 éves unokahugom állandóan bejárkáltak a szobámba és nem hagytak békén,ezért megkértem apát hogy csinálja meg az ajtómat (el volt csesződve a zár) és utána bármikor bekulcsolhattam :D

bár azóta megint eltört de az már más tészta xD ...

2011. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miert nem csinaltatod meg ujra?
2011. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
10:29es: Mit kerestel a masik szobajaban? Nem szegyelled magad?
2011. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10:48. Nem voltam senki szobájában. Az ablakon másztam ki, és ott volt a cetli ;)
2011. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!