Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit szólnátok hozzá? Jó...

Ki mit szólnátok hozzá? Jó ötlet lenne? Jogos és reális lenne? Kicsit hosszú lesz a magyarázat?!

Figyelt kérdés

Az van h most anyum le van %-olva és ugye eddig a gyárba 7 órát dolgozott 7végén nem kellett neki menni. ezt most vmiért elvonták (nem csak tőle a többi 7órástól is) és 7végén is menni kell + 8 órás. és nem tom miért de vmiért egyre többszőr jön fel h elmegy albérletbe mert pum + bátyám csomó ideig nem doglozott (apum alkalmi munkát végzett néha tesóm egyáltalán nem -.- :@) és így van hát sztem elég sok tartozásunk

És az lenne a kérdésem h van 1 barátom már 1 év 2 hónapja, és a mamája egyedül lakik és a mamája mondta neki ha lesz bnőja akk költözzön ode mert h ne legyen egyedül mert unatkozik meg h legyen társasága, a barátom am 5 km-re(se) lakik a mi városunktól. és sztetek ha pl. oda is költöznénk akk jogos lenne-e ha a családit a mamája nevére íratni mert h ugye nála laknék ( meg hát nekem elég sok a suli ) de viszont anyum is kapna belőle ( pl 1200ből kapna anyum3 ezret?) mivel a nénénél lakok ezért neki több "járna" de viszont anyum gyereke vok

MI a véleményetek? ( persze ez mind békés úton zajlana a költözés meg ezek nem szöknék hanem anyum is engedné)


2011. jan. 16. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Valószínűleg kiskorú, ha még iskolába jársz.A családit csak a gondviselőd kaphatja, a néni csak akkor, ha örökbe fogad, vagy nevelőszülőd lesz.Nem hiszem , hogy anyud ezt megengedné.Szegény egyedül tartja el az egész családot.Nem csoda, hogy elege van. Inkább neki kellene segíteni, hogy otthon a házimunka már ne az ő dolga legyen.Apud és a tesód elvégezhetné, te meg a suli mellett is tudnál segíteni neki.
2011. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

18 de csak nyáron töltöm be am nővérem dolgozik meg már apumék is csak h ők mikor nem dolgoztak ugye akk nem mindent írtunk fizetni. am én segítek neki feltakarítok meg stb.. pénzel nem bírom mert nem tok hova menni dolgozni.

amúgy meg engem meg elkezdtett piszkálni meg bátyámat am meg nagyon szereti annak ellenére h nem dolgozott apum is segít (fát vág stb )nővérem is takarít meg ilyenek neki szinte téll non semmit nem kell csinálni mert helyette meg van csinálva persze ő is csinálja de ha neki kell akk minden kínja van. és csak azért gondoltam ezt a családi átíratást mivel ha már nála laknék akk ne az ő nyugdíjából kelljen a sulit fizetni mivel a barátomnaka könyveket nem kell mert neki ingyen van. csak ha már a mamája mondta h menjünk oda anyum meg úgy is engem piszkál akk inkább a nénihez mennék, apumékkal meg ha úgy lenne nem maradnék mert akk én csinálnék mindent.. meg h nem dolgoznak majd ( de rem igen ) akk a suliba semmi nem lene fizetve, azért gondoltam h akk ha már ott lakok akk pénzzel segítek.. De az tuti ha végzek a sulival oda meek és akk már a megdolgozott pénzemmel segítek

2011. jan. 16. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Az írásod alapján egy perccel nem gondoltalak többnek 12-nél.

Bocccs....


Először olvass bele pár kérdésbe itt, meg pár fórumba máshol, ahol az a nők problémája, hogy együtt élnek az anyósukkal.

Aztán gondolkodj el azon, hogy a barátod anyukája akár kap utánad családit, akár nem: az "anyósod".

Arra meg ne is számíts, hogy ott se kell semmit csinálni, mint otthon, anyád mellett.

Azon nem csodálkozom, hogy szegény el akar költözni. Rokkantan eltartja az egész családot, és egy köszönöm nem jár érte, plusz még végezheti a házimunkát.

2011. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

2. - szerintem a nagymamáról van szó, mivel nyugdíjt emlegetett


kérdező: te komolyan gondoltad hogy a nagymama majd elfog tartani? :| ezt nem hiszem el

és majd elég lesz neki a te véleményed szerint havi 9ezer ft?

amúgy az írásod alapján én is max 12-nek saccollak

ez elég durva kérdés

2011. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De olvasni ti se tudtok...

A MAMÁJÁHOZ És nem azért mert én akarok menni, hanem mert Ő MONDTA H MENJÜNK MERT EGYEDÜL VAN MIVEL ÖZVEGY ÉS H NE LEGYEN EGYEDÜL...

2. ANYÁMNAK ITTHON NEM NON KELL SEMMIT CSINÁLNI MERT ÉN MEG NŐVÉREM MEGCSINÁLJUK HELYETTE... de olvasni ti se tudtok ám... az egy dolog h rosszul fogalmazok v vmi... -.- de nem baj gondoltam h nem kell ide kiírni -.- és nem azért akarok elmenni mert h eltartsanak pont azért gondoltam a családi átírásra h NE KELLJEN ELTARTANI,meg nem azért h ott ne kelljen csinálni semmit... MERT ÉN MEG CSINÁLOM csak mivel anyum azt mondta h nem csinálok semmit holottt ez nem így van... bár lehet h egyesek nem fogják fel mivel a hátsójuk alá van rakva minden és nekik téll nem kell semmit se csinálni... akkor sajnálom, bár ők meg akk örüljenek h nekik semmit nem kell csinálni

2011. jan. 16. 17:47
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja és a 2. most én se néznélek akk 12-nél többnek mivel te tök az ellenkezőjét írod mint én -.- mivel azt írom h mama nem az anyós meg írtam h anyum helyett minden meg van csinálva, meg h apumék most dolgoznak meg nővérem is

de te azt írod h anyum csinál mindent meg h én az "anyósómhoz" akarok menni -.-

am eléggé sajnálom azokat a nőket akik együtt élnek az anyósukkal és az a baja, hála az istennek nekem a leendő anyósommal semmi bajom nincs és fordítva se és remélem nem is lesz

2011. jan. 16. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Azt hiszem, én értelek... nem vagy még 18, és a barátod anyukájának a házicselédje szeretnél lenni, hogy a saját anyukád meggebedjen otthon a házimunkában, miután a gyárból hazajön. Jól értem?
2011. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem -.- Mind1 ti nem élitek azt meg amit én szóval nem is érthetitek -.- kár volt feltennem a kérdést -.- am is ha nektek nem tetszene akk is kit érdekelne... én életem -.- kár volt ide jönni -.-
2011. jan. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!