Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? (kérdés...

Melyiket válasszam? (kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy olyan iskola ahová nem szeretek járni de ott van a barátnőm vagy egy másik iskola ahol olyat tanulok amit szeretek de nincs ott senki. Eddig azért nem mentem el, hogy barátnőm ne legyen egyedül. De már nem bírom úgyhogy el akarok menni de félek, hogy mi lesz barátnőmmel ha elmegyek. Szerintetek mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. máj. 26. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
én oda mennék, ahová szeretnék, ilyen esetben hülyeség a barátság miatt ott maradni, az életedről, jövődről van szó, a saját céljaidat kell nézned. a barátnőkkel legyél suli után. senki nem hal bele abba, hogy új emberekkel kell megismerkednie
2011. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En oda mennek, ahova szeretnek. En is sajnos egyszer barat miatt olyan helyre mentem, amitol sokkal jobb is lehetett volna, nagyon megbantam, foleg, hogy a baratsag az egyutt elestol teljesen szetesett 2-3 honapon belul. Nem is tartjuk azota a kapcsolatot. Engem hivtak szakkollegiumba (nagyon kompetetiv), de inkabb a lanyt valasztottam. Mai eszemmel semmikepp nem tennem!


A sulira koncentralj, majd lesznek az uj suliban is barataid. Nem vagytok osszenove. Ettol a baratnoddel meg tudtok talalkozni iskolan kivul. Ha kijarjatok az iskolat, ugyis mas helyre kerultok.

2011. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen oda,ahova szeretnél.Hidd el nekem,az lesz a jó döntés,mert én is belekerültem ebbe a helyzetben és rosszul döntöttem,amikor az ismerősökbe kapaszkodtam,nagyon rosszul.Az iskola a jövődet fogja biztosítani,olyat nem lehet hosszú távon(vagy egyáltalán)csinálni,amit utálsz,addig változtass,amíg lehet,mert később azt fogod mondani mint én,hogy bátrabbnak kellett volna lenni.A barátnőd emg úgyis a barátnőd marad ha elmész más suliba.

remélem segíthettem

21N

2011. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahova szeretnél, nem is értem ez miért kérdés egyáltalán.
2011. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb az iskolán kívül találkoztok.
2011. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda ahol azt tanulhatod, amit szeretsz. Ha igazi barátnő, akkor a barátnőd is marad. Ne áldozd fel érte az "életed", ha így folytatod ez könnyen megronthatja a barátságotokat. Ha csak valamikor is egy kicsit veszekedtek majd akaratlanul is a fejéhez fogod vágni, hogy "bezzeg én miattad nem mentem azt tanulni amit szerettem volna, amire vágytam." Ezt még a szerelmedért sem szabad megtenni. Tanuld azt amit szeretsz, hisz életed további részében ezzel fogsz foglalkozni, pénzt keresni.

Örök életedben olyat akarsz majd csinálni amit utálsz? Nem bántásból (!), de ha felajánlanak majd neked egy jó munkát, akkor nem fogod elvállalni, mert a barátnődet nem alkalmazzák? Ne csinálj ilyet!

2011. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!