Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogyha megkérdezem...

Nem fura, hogyha megkérdezem a férjem, hogy tetszik-e neki az egyik lányismerősünk, erre ő rendesen válaszol?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valami olyasmi válaszra számítottam, hogy: "már hogy kérdezhetsz ilyet? Dehogy tetszik! Nekem csak te tetszel", de ő ehelyett szépen végigelemezte, hogy mi tetszik benne és mi nem... Ez nem furcsa? Pl. Hát, nem is tudom, nagyon alacsony és nem valami szép az arca. A haja eddig tetszett, de most levágatta. Az viszont tetszik benne, hogy mindig nevet. Az jó, ha egy lány sokat nevet, stb.
2009. jún. 9. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted Tőle...Ő meg elmondta, hogy mi tetszik. Ha kamuzott volna az se lett volna jó.
2009. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze, és végülis örülök annak, hogy őszinte velem, csak fura volt hallani, hogy mi tetszik neki egy másik lányban.
2009. jún. 9. 21:36
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Tejóisten! Na, legalább megtapasztaltad a FÉRFIagy és a NŐagy közötti gondolkodásbeli különbséget :) Ez egy tökéletes példa! (Meg az, hogy semmilyen válasz nem jó, esetleg ha férfi olvas a nő gondolataiban! :))
2009. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna fura? Te kérdezted. Ha kamu választ akarsz, kövér vagy e, nagy e a segged, ugye milyen ronda ez a nő, kérdezd a barátnőidet. Mi nem értjük a célozgatásokat, kerülőkérdéseket. Ha kérdezel válaszolunk.
2009. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Párom szokta nekem mondani és nagyon igaza van: minek teszel fel olyan kérdést, ha arra már tudod a jó választ?!

Ő csak válaszolt, őszintén, nincs ezzel semmi gond, hisz nem vak, attól még szépség érzete van, hogy téged szeret.


De csak nyugodtan, szeirntem közelebb kerültök azzal egymáshoz ha ilyesmi dolgok, hogy másik nem megnézése nem áll közétek, sőt közösen elemezgetitek ki, így neki sem lesz akkora dolog, hogy ezt pl előtted rejtegesse, és számodra is természetes lesz, amit mondani szoktunk, hűséget nem vakságot fogadunk, és ha kimondják a srácok tanuljuk meg mi nők azt nem zokon venni, illetve mi is nyíljunk meg!

2009. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, a férfiaknak sajnos nagyon rosszak az "antennáik" - nem velük születetten, hanem a "macsó-férfiasságra" való neveléstől érzelmileg azaz az érzelmi kommunikáció szintjén kissé alulmaradtak. :S Ha indirekt módon (azaz nem szóról szóra, hanem "kerülőúton", célzással próbálsz kiszedni valamit egy pasiból, az valószínűleg nem fogja megérteni.


A férjed nem éri fel ésszel, hogy Te mit vártál volna válaszként, mi lett volna a szellemes, lenyűgöző válasz - ő úgy fogta fel, hogy Te kérdeztél, ő meg válaszolt. Ő nem értette, hogy Te mit szeretnél ebből kihozni - sajnos.


De szerintem ez önmagában nem jelenti azt, hogy aggódnod kéne. Ha tetszene neki tényleg a csaj úgy, hogy megcsalna vele, akkor letagadta volna, hogy tetszik neki, szerintem.

2009. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az elvárásodat, mégis helytelenítem. Sok szép nő van, és folyton hazudnia kellene, ha azt mondaná. senki sem tetszik, csak te. Én úgy válaszolnék: Tetszik rajta ez meg az, a másik lány is tetszik, meg a harmadik is. Viszont te vagy az, aki igazán hozzám tartozik. Te vagy az, akibe szerelmes vagyok. Te vagy az, akit a áromnak nevezek. Szóval, valami efféleét válaszolnék.
2009. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó válaszolót nem értem. Már miért volna a férfi hülye meg korlátolt azért, mert őszintén válaszol arra, amit kérdeztek tőle. Szerintem teljesen normális egy ilyen válasz, én nem várnék mást a férjemtől.
2009. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Szóval az utolsó előttire gondoltam, bocsi.
2009. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm... Elgondolkodtató válaszokat írtatok, azt hiszem, igazatok van. Zokon nem vettem tőle, így nem is tettem szóvá, csak meglepett. És nem is aggódom, mert tudom és érzem, hogy szeret. Az őszinteségét pedig mindig is értékeltem, végül is most is ezt kaptam, nem panaszkodhatok :-)
2009. jún. 9. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!