Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a saját családom...

Mit tegyek ha a saját családom próbál engem tönkre tenni miközben én mindent beleadva küzdök a céljaimért, és nincs senki nincs semmi akibe vagy amibe kapaszkodni lehetne? Amikor minden nap megkérdezem magamtól:Mit keresek én ezek közözött?

Figyelt kérdés
Amikor fogalmuk sincs arról hogy ki vagyok valójában, mi rejtőzik bennem amit már mások is elismertek, és hogy én eddig is 4 évet adtam oda az életedből emiatt, amit ők fel sem fognak? Már ahhoz is irdatlan erő kell hogy reggel felkeljek hogy megint széthajtsam magam, vajon megéri e?
2009. okt. 1. 12:27
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Egy 18 éves srác.
2009. okt. 1. 12:27
 2/44 anonim ***** válasza:
84%

Konkrétabban mi a helyzet? Sportolsz, amit semmibe néznek, vagy ilyesmi?

Ne nekik akarj megfelelni. Tudom, hogy nehéz, mert automatikusan a szerettei elismerésére hajt az ember. De ha értékes dolgot csinálsz, az akkor is az, ha ők nem ismerik fel.

Jézus is így járt, pedig ő tényleg megváltotta a világot.

2009. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Abbahagytam a sulit, mert tudtam hibás döntés lett volna. Az elmúlt négy évben sikerült megtalálnom önmagam, nem volt könnyű de végre tudom hogy mit akarok, és ez mindíg is ott volt bennem, s most építés mérnöknek tanulok, miközben éjszaka 14 órában melózom, napközben meg tervezek, és rajzolok.
2009. okt. 1. 12:41
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod el a családodnak mik a vágyaid, céljaid? Ki vagy valójában miért nem mutatod meg?


Talán nem is akarnak tönkre tenni, csak te nem látsz a haragtól, csalódottságtól.

2009. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
tudod, itt most nem tudom kifejteni, de olyan dolgokon mentem keresztül, amibe más már régen tönkrement volna.
2009. okt. 1. 12:42
 6/44 A kérdező kommentje:
Kézeld el hogy: Apád, egy agresszív állat, akit csak 2 dolog foglalkoztat, a számítógép, és hogy megcsalja anyámat.MEg persze hogy egész nap ordibáljon.Az anyád: Aki feldúlja a szobádat, és aki minden nap a fejedhez vágja, bár meg se születtem volna, és még más nagyon cifra dolgokat, amit az apám helyett én kapok meg.
2009. okt. 1. 12:46
 7/44 A kérdező kommentje:
A húgom, aki ezzel szemben egy elég gyenge jellem, és nagyon fiatal, sajnos sikerült teljesen elcseszniük így már most 14 évesen egy bunkó kis szemétláda, aki pont olyan mint az apja csak kicsiben, anyám meg babusgatja.
2009. okt. 1. 12:48
 8/44 anonim ***** válasza:
35%

Egy újabb meg-nem-értett lélek. Komolyan nem értem, szinte mindennap nyomják ezeket a kérdéseket, hogy a famíliám tönkre tesz, senki nem ért meg, mindegy mit csinálok, akkor is tönkre tesznek, és akkor sem értenek meg, én olyan dolgokon mentem keresztül, hogy azt el sem lehet képzelni, engem nem ért meg senki, az egész famíliám szar alakok gyülekezete, akik próbálják tönkretenni a kivételes, egyedül álló, szenvedő, hatalmas nagy lelket, tehetséget, aki én vagyok, de úgy sem segít rajtam semmi stb. Most komolyan mit vártok? Az ilyennel valami lelkisegély oldalra kell menni, vagy profilt nyitni a hotdogon, ld50en aztán keríteni magadnak hasonló kivételes meg nem értett szar emberekkel körülvett arcokat, és akkor megoszthatjátok egymással a tragédiátokat.

Itt úgysem fogja neked senki megoldani a bajodat, mert mindegy mit javasol bárki, válasz: Már próbáltam de semmi, á az se jó stb.

2009. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%

Biztos nagyon elkeseredett vagy, ez látszik az írásodból. De mikor kezdted a sulit? Ha mostanában, akkor talán kell idő, hogy lássák, hogy most kitartasz. Az én édesapám sem ismert el soha senkit és semmit, nem volt neki elég, amitt letettem az asztalra, de a hátam mögött meg nagyon büszke volt rám, de soha nem mondta volna a szemembe. Jól esett volna, de sosem kaptam meg.

Te elégedett vagy magaddal? Büszke vagy arra, hogy ilyen keményen küzdesz? Szerintem legyél az, mert ezt nem mindenki vállalná be, amit te teszel. Én így látatlanban is nagyon tisztellek ezért a kemény munkáért. Kitartás és fel a fejjel!!! Minden jót!!!

2009. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Különben meg költözz el, ha ekkora szar. Ha tényleg 14órát melózol éjszaka csak kapsz annyi pénzt, hogy el tudsz húzni onnan, ha olyan nagyon szar. Sokan akiknek gáz otthon még hamarabb elmennek, mint 18, nem a gyakorikérdéseken sírják tele a tragédiájukkal a világot.
2009. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!