Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök, nem bírom hogy...

Megőrülök, nem bírom hogy folyton az egész család a munkahelyről beszél!?

Figyelt kérdés

Már tettem fel anyuról kérdést, hogy folyton a munkahelyről beszél. :S Tesóim is ott dolgoznak ezért csak az a téma.


Semmi más téma nincs, én nem tudok vele beszélni a jegyeimről.


Mert egyből jönnek tesóim a munkahelyel.


Én meg le vagyok tojva. Rettentő idegesítő hogy nem tudok még arra sem koncentrálni amit most írok/ meg arra sem amit épp tanul.


Miért nem tudják felfogni hogy ne hozzák haza itthonra a munkahelyet?? ZAVAR HOGY SEMMI MÁS NINCS..


:@ beleőrülök sokszor befogom a fülem, és mint egy skizofén mondom hogy "nem, nem, nem"


Mintha már hangokat hallanák, tudom ez furán hangzik, de mikor erről beszélnek a sírógörcs, hangok hallása, idegesség,irrtáció.


Utánna feszült vagyok, magamban beszélek.


2011. jan. 16. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyszer nyugodt hangon kérd meg őket, hogy olyasmiről beszélgessenek a te jelenlétedben, amihez te is hozzá tudsz szólni. És tény, a munka helye a munkahely.
2011. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit dolgoznak, hogy annyit tudnak róla beszélni, hogy rád nem is figyelnek?
2011. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen emlékszem rád.

Amikor pl esztek(akkor csak nem arról beszélnek) vagy mikor pl tvz-nek bemész a szobába,hogy szeretnél vele beszélni. Mármint anyuddal.

Sok sikert:)

De ez így tényleg nem jó.

Mivel foglalkoznak?

2011. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bírom mikor a kérdező tanácsot kér, de nem reagál...
2011. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Miért nem reagál a kérdező?? AZért nem tudtam írni mert nem voltam a gépnél :)


Amúgy megbeszéltük, ésbocsánatot kért!! :) Most eddig minden rendben van. Remélem továbbra is így lesz

2011. jan. 16. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
De tényleg, mit dolgoznak?
2011. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kiírod a kérdést, majd hirtelen ötlettől vezérelve odamész és rákérdezel? ezt már sokkal, sokkal előbb is meg lehetett volna tenni, és ugye, hogy nem is fájt annyira?!
2011. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:$ ugy történt ahogy az utolsó mondja.


Nem mondom meg a munkahely nevét. De nem egy dolgot dolgoznak, mint pl: a cukrász az a sütiket.

Hanem ilyen görgö beültetés :D

2011. jan. 16. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell a munkahely neve, azt természetes, hogy nem írod ki egy nyilvános oldalra.

Csak, hogy milyen jellegű, miket csinálnak, mennyit dolgoznak stb

2011. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!