Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim be akar mutatni a...

A pasim be akar mutatni a szüleinek. Ezzel még nincs is gond, csak ez lesz az első, hogy bemutatkozni kell mennem. Mit illik, mit nem illik, jó tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
kultúráltan legyél felöltözve, ha nem vagy tini, akkor gondolom ez nem ér meglepetésszerűen. ne lógasd ki a testrészeidet a ruhából. ne játszd meg magad, de legyél udvarias, érdeklődő és nyitott. ne ajánld fel a tegeződést, ha ők megteszik, nyugodtan fogadd el. mondjuk nekem csak a mostani párom szülei ajánlották ezt föl, de már nem is vagyunk gyerekek:) kb ennyi.
2011. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
bizony,bizony!lépj föl magabiztosan,még ha nem is vagy az!A kézfogásod ne legyen gyenge,de erős se annyira!!És MOSOLYOGJ!!HAJRÁ :)
2011. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

legyél illedelmes, udvarias, mosolygós, tájékozott a napi hírekről, ne higgyék, hogy csak a bulizás, ilyesmi érdekelnek, komolyabb dolgok meg nem.

vigyél valamit mindenképp, ne menj üres kézzel! egy doboz bon-bon, pár szelet süti cukrászdából az ebédhez, kis csokor virág, egy üveg bor, de tökéletes a dobozos üdítő is.

ha van piercinged, azt vedd ki, ne viselj kék, fekete stb. körömlakkot, csinos ruhában legyél, kb. ennyi.

2011. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is féltem, mielőtt a párom bemutatott a szüleinek. Én 16 éves vagyok, ő 22. Mikor végre sor került rá, hirtelen megnyugodtam, előtte nagyon izgatott voltam, de nagyon kedvesek voltak velem és ez megnyugtatott. Kézfogás, bemutatkozás, utána kérdeztek tőlem pár dolgot, elbeszélgettünk néhány percig aztán mentünk a barátom szobájába. Miután elmentem össze-vissza dícsértek, hogy nagyon aranyos, okos, kedves, szép lány vagyok, úgyhogy szerencsére jól sikerült. :) Tényleg öltözz fel csinosan, de ne magamutogatóan, legyél kedves, mosolyogj, hogy ne lássák annyira rajtad, hogy közbe majd össze esel úgy izgulsz. :) Sok sikert! :)
2011. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Es keszulj fel a sokasos alap kerdesekre :)


Mit dolgozol/ tanulsz?

Mik a terveid a jovore?

Hol laksz, szulokkel/ szulok nelkul.

Mivel foglalkoznak a szuleid?

Van-e testvered?

Ha igen, ok mit csinalnak?

2011. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetris ***** válasza:
94%

Ne mutass más képet magadról, mint amilyen vagy. Viselkedj természetesen, kedvesen.

Nekik is egy kicsit suta lesz a helyzet eleinte, de egy kis humorral fel lehet oldani a kezdeti nehézségeket.

Szívből gratulálok, hogy találtál egy magadnak való párt, aki a jelek szerint komolyan is veszi a kapcsolatotokat.

Ne parázz, minden jól fog elsülni!!!!!

2011. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisebb városban laksz akkor készülj fel a ki kinek a kicsodája kérdéskörre.:) Ezt végig kell hallgatni ahhoz, hogy tudjanak hova rakni.:) Jah és ha esetleg lesz vmi vacsi vagy süti,ne felejtsd el dícsérgetni:)
2011. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj természetesen és ne ess túlzásokba.

A bemutatkozásnál légy érthető, de ne kiabálj.

Ha azt mondja a fiú anyja, hogy ő Gipsz Jakabné, nyugodtan kérdezd meg, hogy hogy szólíthatod.Ne nénizd, csak ha kifejezetten ezt mondja. Apukánál ugyanez érvényes, a bácsizást nehezen dolgozná fel.

Politikai vitába ne bonyolódj, haragosokat ráérsz később begyűjteni. Kérdezni fognak az életedről, te is nyugodtan tedd ezt. Intim kérdéseket ne tégy fel, ha ilyen kérdést kapsz tereld a szót másra.

Egy óránál tovább ne maradj.

2011. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen add önmagad. Pl, ha van piercinged,ne vedd ki!Ezzel önmagad tagadod meg. Persze, értem én,hogy fontos az első benyomás, de inkább megkockáztatja az ember,minthogy később a fejéhez vágják,hogy " de mi nem így ismertünk meg", ami szerintem sokkal megalázóbb. Hidd el, ha látják, hogy értelmes, kedves lány vagy,aki szereti a fiukat, akkor nem fogja őket zavarni sem a piercing, sem a fekete körömlakk. Akik meg ez alapján ítélnek, azoknál valami nincsen rendben.
2011. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

A legfontosabbak:


- Illemtudó és magabiztos, udvarias legyél

- Ne hebegj habogj és ne hazudj magaddal kapcsolatban, ami nem rájuk tartozik azt nem kell mondani, de ne mondj olyat ami nem igaz

- Öltöz fel szépen, de ne kihívóan.

- Legyél aranyos, okos, stb ami szerinted bejön nekik. De magadat add, ne egy másik embert.

2011. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!