Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám iszonyat dühös az...

Anyám iszonyat dühös az exbarátomra. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az exbarátommal 1,5 évig jártunk. Dec. 27.-én szakítottunk, és Ő azóta azzal fenyegetőzik, hogy felrakja a privát képeimet egy szennyoldalra. (csak hát arc nélkül nem raknak fel, meg amúgy nem is értem, miért csinálja ezt, nem csaltam meg, nem vágtam át, semmi rosszat nem tettem) Elmondtam anyámnak ezt a dolgot, és egyből üvölteni kezdett, hogy megöli az exbarátomat. Hogy felhívja az anyját, bemegy a sulijába, stb. Teljesen kiborult. Ultimátumot adott, hogy délután beszéljek a fiúval, és akkor nem csinál semmit. Mit tegyek?


17/L (a fiú is 17)


2011. jan. 18. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a fiúval
2011. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne csináltass magadról mesztelen képeket.
2011. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukád helyében inkább azért lennék mérges, mert odaadtad az ilyen képeidet egy taknyos suhancnak. Majd akkor adogass ilyen képeket bárkinek is, ha sokkal jobb emberismerő leszel (mondom ezt én, aki került már hasonló szituba 18 évesen. Nem mondom, hogy ne csinálj magadról ilyen képeket, mert ez valahol az önkép erősítésére is jó, meg a tinik mostanában amúgy is csinálnak magukról ilyen képeket, csak ne adogasd oda mindenkinek, akiben megbízol! Hidd el, egy 17 éves fiú nem olyan érett, mint egy 17 éves lány!)

21/L

2011. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:

Azzal, hogy kompromittáló képeket engedtél csinálni magaról, teljesen kiszolgáltattad magad. Bármibe le merem fogadni, hogy neked nincs a fiúról hasonló képed. Csak neki rólad. Teljesen érthető, hogy anyád ki van akadva. Beszélj ezzel a gerinctelen sráccal, és valahogy próbáld meg elérni, hogy törölje ki azokat a képeket. Ha arc nélküliek is, akkor is lesz, aki felismerhet. Meg miért is csámcsogjanak a haverjai a te képeiden?

Máskor meg legyen több eszed. Remélem ez most kellő tanulsággal szolgált.

Én mindenkinek elmondanám, hogy mekkora tahó az ex.

2011. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mióta csak ismerem a napikakit, azóta tudom, hogy soha, semmilyen körülmények közt nem engedem, hogy kompromittáló képeket csináljanak rólam, én sem fotózom magam egy szál semmiben a tükörből.


ezért nem is iszok túl sokat, ha társaságban vagyok, mert ez is forrása lehet ezeknek a képeknek.


viszont volt már 2 eset, hogy elaludtam, mert iszonyatosan ki voltam merülve. mindkettőn ruhában vagyok, csak egy hülyegyerek félre nem érthető mozdulatokat csinál a hátam mögött.

a másik, amikor elaludtam a vonaton és horkoltam, és ezt infrakamerával felvette az idióta ismerősöm, szóval le se tagadhatom, hogy én vaygok a hang forrása :D


ciki, nem ciki, lehet hogy még én is megérem, hogy napikakin leszek, de teljes tudatában annak, hogy nem az én hülyeségem miatt, hanem mások gonoszsága okán...

2011. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!