Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal két éve vagyunk...

A barátommal két éve vagyunk együtt. Ha rossz a kedve (általában), egyfolytában ócsárol, mindenben ellentmond, leugat, iszonyat bunkón beszél velem. Már alig merek vele idegenek előtt megjelenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közben azt mondja, szerelmes belém. Sokat segít, pl.elmosogat, főzésnél besegít, meg ilyen profán dolgok, de pl. az autóim(több működésképtelen használt van sajnos, áll benne a pénzem, neki nincs jogsija) rendbetételében csak lehülyéz és azt mondja, én bajom, oldjam meg. Hétvégén is dolgozik, a munkatársait imádja, azt mondja egész nap hülyéskednek és röhögnek, még munkaidőn túl is hívogatják mi van vele, ő meg megjátsza nekik magát...
2011. ápr. 23. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el vele, ha nem érti akkor sztem hagyd ott, nem szabad hagyni hogy úgy beszéljen veled, ha az elején engeded sohasem lesz vége
2011. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, még, hogy ha jó a kedve, akkor is bunkón beszél velem, mintha parancsokat osztogatna. Csak ismeretlen nőkkel mézesmázos, meg aranyos kisfiú, akik kedvesek vele. Az elején velem is olyan volt.
2011. ápr. 23. 18:07
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem játsza ő meg magát, egyszerűen csak téged nem bír elviselni.
2011. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyeregben erzi magat, kimutatja igaz termeszetet egy kapcsolaton belul.

Ne haragudj, de mit varsz tole az autoiddal kapcsolatban?

2011. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagy még vele??
2011. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

gondolkozz!!!

szerintem megérdemelsz te is olyan férfit aki tisztel téged és úgy beszél veled ahogy kell és ahogy illik

érdemesnek tartod ezt a "pasit" hogy vele maradj?

ne vágd magad alatt a fát

2011. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az autóimmal kapcsolatban azt vártam volna, hogy mivel ő a férfi, legalább intézne minimum egy normális szerelőt, vagy valami, mert mivel én nő vagyok(és egyáltalán nem ilyednek meg tőlem) eddig többszázezer forinttal több szerelő is átvert nagyon ocsmány módon. Méghozzá az mellett, hogy jártam én is másfél évet (gyorstalpaló) autószerelő tanfolyamra középiskolásd koromban, puszta érdeklődésből, de ezek átb...ásban profik voltak.(tudnék mesélni, de az más téma)
2011. ápr. 23. 18:22
 8/18 A kérdező kommentje:
Többször próbáltam már vele szakítani, de rögtön depresszióba estem és nem bírtunk, valamelyikünk mindíg jelentkezett...
2011. ápr. 23. 18:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Feltetelezed, hogy mivel ferfi, erteni kell a kocsikhoz. Meg jogsija sincs. Te jartal legalabb egy kis tanfolyamra. A kocsikat nem feltetlen varrnam a nyakaban, nem hasznalnam fel ellene, de azt hogy ocsmaran beszel/kezel, azt igen.
2011. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
FromOz ebben igazad van... Ezért jó ez a fórum:) Azt visszavonom.
2011. ápr. 23. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!