Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik harmónia egy pozitív...

Létezik harmónia egy pozitív gondolkodású feleség egy negatív gondolkodású férj között? Hogyan őrizzem meg így önmagam?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem,nem lehetek önmagam,nem tudok boldogan élni,mert a férjem "lehúz".Alapjában véve egy kedves,mosolygós nő lennék,de már kezdek egy beszűkült hárpia lenni.Szeretném megőrizni a valódi énem de a férjem ebben mindig megakadályoz különböző módokon AKARATÁN kívül.Ha valamiről jót gondolok,mindig kihozza a rosszat belőle.Elrontja a kedvem,nem hagy megmaradni a pozitív valóságomban és emiatt romlott az életem.És a közös életünk is.
2011. jan. 18. 15:07
 1/9 anonim válasza:
2011. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, őrizd meg az optimizmusodat és a jókedvedet!!! Próbálj beszélni a férjeddel, hogy miért ilyen, túlhajszolja magát a munkájában,kimerült, stresszes stb. Ha viszont az a helyzet, hogy ilyen az ő alaptermészete, akkor jól teszed, ha elgondolkodsz a jövődön, hogy így akarsz-e élni vagy másra szeretnéd fordítani az energiáidat...

Az a legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben, kívánom, hogy legyen "bátorságod" egy szép és boldog életet élni!!!

2011. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó az előző linkje, bár szerintem nálad inkább arról van szó, hogy kezdetben is ilyen volt a férjed, de te elhatároztad, hogy majd "kigyógyítod" a depresszív hajlamaiból, és majd veled boldog lesz. Hát ezek szerint ő olyan amilyen, és ilyen is marad. Ha nem tudod magad tőle függetleníteni gondolkodásban, akkor nem sok értelme van a kapcsolatnak. Bár szerintem akkor is kudarcra van ítélve, ha az élményeidet és vágyaidat mással kezded el megbeszélni, őt meg kihagyod belőle, nehogy eltántorítson a beszólásaival.


32/N

2011. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak:De hát akkor az meg milyen házasság,ha vele nem oszthatom meg a dolgaimat?Már lassan félni kell,mit mond erre vagy arra...
2011. jan. 18. 15:22
 5/9 anonim válasza:
Nem derült ki, mióta tart a kapcsolatotok, de őszintén szólva nem nagy jövőt ígér a ti kettősötök. A kapcsolatotok elején is érezhető volt ez a hozzáállásbeli különbség vagy új keletű? Nagyon rossz lehet ez, amit itt írtál, hasonlít az egykori saját történetemre. Nem akarlak elkeseríteni, de ez megváltozni nem fog, az emberek különbözőek. Én hiszek a zsák-foltja storyban és ezek szerit nem ő a te foltod. Szerintem ahogy kiírtad a kérdést meg is fogalmazódott benned a válasz, legyél erős!
2011. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dettó az enyém is pont ilyen.Nekem van egy pár elképzelésem ami szerinte nem kivitelezhető,és majd ha újra elkezdek dolgozni,felszáll a rózsaszín köd. :(( De akkor is bebizonyítom neki ,hogy minden lehetséges,csak tenni kell érte és hinni benne.Engem most ez éltet
2011. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves pozitív asszonyka!

Megtudhatnám, hogy mire alapozod, hogy te tisztára pozitív mentalitású vagy, a férjed meg csupa negatív? Nem lehet az, hogy amit te negatívnak veszel, az puszta realitás?

Írnál esetleg példákat is?

2011. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves sorstárs!Az a baj ,hogy azzal az érzéssel vagy,hogy a férjed lehúz és ennek adsz energiát addig nem változik semmi,mert azt vonzod be aminek energiát adsz,próbáld meg a szeretet energiáját alkalmazni ,ez az alapja a pozitív gondolkodásnak,ha bővebben érdekel akkor kérdezz nyugodta.
2011. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlen, hogy Éva, nem Ádám agyából kipattant szikra, hanem oldalborda darab. Néha én is megkaparom magam a feleségem pozitív ötleteitől. Neki az Ohm törvénye is negatív gondolkodásra vall.
2011. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!