Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehető rá egy férj egy...

Hogy vehető rá egy férj egy plasztikai műtétre hatékonyan?

Figyelt kérdés

A férjemnek durva orrsövény ferdülése van. Ha pusztán az zavarna, hogy néz ki, nyilván nem megyek hozzá. Viszont, így sokszor nem veszi észre, hogy folyik az orra, hogy kikandikál belőle egy kis szilárdabb "muki", meg a ferdülés miatt az egyik orrlyuka sokkal hogy mondjam felkapottabb, tulajdonképpen egész jól belelátni, az alsó részébe, a másik orrlyuka meg sokkal szűkebb és egyszer említette, hogy azon amúgy levegőt is alig kap. Horkol is és régebben többször volt arcüreggyulladása. Én úgy tudom, hogy az is betudható az orrsövényferdülésnek, nem is értem, miért nem mondták neki.


Na most, mikor egyszer régebben említette, hogy milyen baja van vele, meg mit szeretne csinálni amit elvileg amiatt nem lehet (búvárkodás), akkor mondtam neki, hogy hát megcsináltathatja, ez nem is sima plasztika, ezt az OEP finanszírozza, de ha gondolja összeszedhetünk egy magán klinikai műtét árára is. Azt mondta, igen, igen, majd valószínűleg megcsináltatja.


Na ez pár éve volt. Azóta kb. két havonta végeztethetne orrplasztikát mert ki tudnánk fizetni, de ha megemlítem, akkor egyből jön az, ilyen vicces képet vágva hogy :"mert nem is tetszek neked brühühü".


Mihez kezdjek vele? Már beismerte, hogy panaszokat okoz neki én is látom, mikor meg mondom neki, akkor elbagatellizálja ilyen hülyeséggel, hogy brühühü biztos nem tetszik neked az orrom. Most azért jutott megint eszembe, mert itt az orrfolyós náthás szezon és megint szenvedni fog az orrfújással, meg ha megyünk valahova nézegethetem, hogy a másik orrlyukából kell-e valamit pucolni, mert ott nem is érzi...


Már kínomban azt is mondtam egyszer, ha esetleg fél, akkor feküdjünk be együtt, én csak simán nem szeretem az orrom, aztán akkor megszenvesztenek engem is. (A gyereknél az ilyen bejön, tudod egy kanál anyának, egy kanál neked) Erre ismét az infantilis brühühü nem tetszik az orrom volt a válasz.


2011. okt. 13. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem semmi közöd hozzá, a saját orra. Akkor is, ha jót akarsz neki. Nagyfiú már, eldönti.
2011. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Mondd meg neki, mikor viccel, így tök komolyan, hogy "Így van. Nem tetszik."


De esetleg felnyithatnád a szemét, hogy ez nem vicces, és miért nem lehet vele komolyan beszélni a témáról?


Esetleg költözz át másik szobába (+ szexmegvonás), mondván, hogy zavar a horkolása.

2011. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Az orrsövényműtétnek semmi köze a plasztikai sebészethez, és kívülről nem is látszik semmi utána.
2011. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Páromnál orvos ügyben csak az válik be ha Én kérek időpontot,és előtte nap vagy aznap reggel szólok,hogy oda megyünk...

hisztizik egy sort,de elmegyünk (egyedül nem engedem,még nem menne be)

2011. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én is azt nem értem, hogy míg nem volt rá pénz, addig lehetett vele komolyan beszélni róla, most meg van rá és jön a hülyeséggel.


Igen nagyfiú és az ő orra, de nem arról van szó simán, hogy szép vagy sem, hanem arról, hogy nem látja el rendesen a funkcióját és gondokat is okoz. A lábkörmével, meg a korpájával is úgy kellett elzavarni a bőrgyógyászhoz, utána meg jön, hogy milyen jó, hogy elküldtem, hogy nincs vele több baj. De azért nyilván abba egyszerűbben belement, mint egy orrműtétbe.

2011. okt. 13. 13:51
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Biztos parázik a műtéttől. De nem igaz, hoyg nem érti meg, milyen gáz, hogy társaságban azt kell figyelni, nem lóg-e a takony az orrából :S Én határozottan fellépnék, az ő érdekében is. A műtét utánra esetleg beterveznék egy közös hétvégét, valami számára kedves programmal.
2011. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekeknél az ajándék is bejön. Mondd meg hogy mentek búvárkodni nyáron, addig legyen megfelelő az orra hozzá.

Plusz rábeszélés, hogyha elmegy konzultációra, akkor még meggondolhatja magát, csak hallgasson meg egy dokit, aki elmagyarázza neki az ezzel járó bajokat, és a műtét menetét.


Ez a szexmegvonás meg akkora baromság. Egy nő teste nem termék, amit akkor ad, amikor vár érte valamit, bármi is legyen az. (OFF: jelenetek egy házasságból - olvassátok el)

2011. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Palm: Neki olyan ferde, hogy kívülről is látszik. AZ egész középen elválasztó rész teljesen ferde, és teljesen felemás az orra. Nem csoda, ha nem csak esztétikai probléma van vele, mert nem ez nem egy kicsike orrsövényferdülés, amit ha kijavítanak fel se tűnik.
2011. okt. 13. 13:56
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem erdekli, nem akarja megcsinaltatni, azert beszelt olyan batran amutetrol mikor nem volt penzetek. Gondolta, csak tervezes, belement abba amit Te javasoltal, hisz penz nem volt ra. Most mas a helyzet, van penz, nem akarja lehet, hogy fel. El kell fogadnod, vagy ha nagyon nem tetszik, odebballsz. Meg megprobalhatod az egeszseg oldalrol, nem tud lelegezni, stb.
2011. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dr. Ignácz Zsuzsanna válasza:
95%

...Trükkel , vitessed el magad egy kisebb bevatkozás konzultációjára, mondjuk mezoterapiara ,és utána ha ott vagytok megkéred az orvost mellesleg "nézzen" rá a férjedre,és ha szimpatkus neki az orvos lehet hogy bevállalja..okos feleség csalta már igy hozzám a ferjét kiderült hogy ö nem is akart semmilyen beavatkozást......

A másik ,hogy igenis vállald be ,hogy nem tetszik az orra...

2011. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!