Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer megnősülök akkor...

Ha egyszer megnősülök akkor hogyan lehetnék jó férj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 16:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Inkább úgy kérdezem hogy mitől lesz jó egy férj?
2011. okt. 10. 16:23
 2/16 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok (23) 4 éve élek együtt a pasimmal. Úgy gondolom, hogy ha mi egyszer összeházasodunk, akkor maradjon ugyan ilyen, mert tök jól elvagyunk. Egy dolog fontos ezek mellé: ne csaljon meg és segítsen ugyanúgy ahogy eddig. (pl néha felporszívóz ő is, vagy pár apró segítség... :) )
2011. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Leírom a párom :) 20L vagyok,már van egy másfél éves fiúnk:)Tehát:

szeresd,légy odafigyelő,ne hanyagold el,náha ruccanjatok ki még ha csak egy sétára is,beszélgess vele sokat,segíts apróbb házimunkákban,és nem utolsó sorban az ágyat se hanyagoljátok ;)

2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ha a nő hajlandó lesz hozzádmenni, nem kell aggódnod, jó férj leszel-e, mert pont elég az, hogy neki elég jó vagy. :)

Ha meg nem, magára vessen, miért ment hozzád... :) Ha ilyen lenne, a csillagokat is lehozhatod neki az égről, nem lesz elég, úgyhogy ne strapáld magad. :)


Legyél olyan, mint házasság előtt, az működni fog.

2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
és persze ne légy hűtlen!
2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem mert nekem az a megfigyelésem hogy sokan a házasság után és ez főleg férfiakra vonatkozik,mintha eltűnne belőlük a tűz és bele kényelmesednek az egészben....

Nyilván ha az ember házas akkor nem élhet világi életet de sokan még is mintha begyöpösödnének és betokosodnának,nem házasság ellen vagyok mert szeretnék majd megnősülni,de vajon mi lehet az a közép út hogy még se tespedjen bele az ember az egészbe....

2011. okt. 10. 16:28
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Általánosságban szerintem, amit minden nő értékel, ha meghallgatod (még ha nem is nagyon érdekel, amit épp mesél :P), kisebb-nagyobb segítség a házimunkában, ha lesznek gyerekek, velük foglalkozni, néha meglepni vmi kis aprósággal, programmal (én annak is örülök, ha mondjuk hoz a kedvenc krémtúrómból vagy kitalálja, hogy nézzük meg x filmet moziban, nem kell óriási dolgokra gondolni).

Legutóbb azzal szerzett az emberem egy nagy pirospontot, hogy egyik estére intézett bébiszittert (keresztanyut), hogy menjünk koncertre :).

Amitől személy szerint sokkot kapnék, ha rendetlen, igénytelen lenne, meló után csak és kizárólag döglene a tévé előtt, tojna a gyerekekre, túl gyakran járna el haverokkal.

Egyébként mindig örülök, mikor ilyen kérdéseket látok, hogy pasik tenni akarnak a kapcsolatukért, nagyon szimpi :)

2011. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:

tényleg tök jó ilyet olvasni egy pasitól..csak sajnos kevés ilyen van... :( :)

2011. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

16:32 megint.

Írta is közben vki, hogy a hálószobai dolgokat sem szabad hagyni ellaposodni meg rutinszerűvé válni, ez is nagyon fontos. Meg még az is, hogy mindkét félnek igyekeznie kell!

Pl. én most ugyan itthon vagyok a bébikkel, de nem elhízva, kinyúlt melegítőgatyában kócos fejjel meg lepattogott körömlakkal (sok ilyet látok, azért írom ezeket), mert akkor nem szabadna csodálkozni, ha az embernek elmegy a kedve még az élettől is :).

2011. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Amugy szerintem mar ez is arrra utal, hogy nem lehetsz jo ember hogy erdeklodsz, probalsz tenni erte hogy hogyan is legyen jo es ez szerintem peldas :)
2011. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!