Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek hozzá személyesen...

Elmenjek hozzá személyesen szülinapot köszönteni, vagy maradjon a posta?

Figyelt kérdés

Volt párommal szakítottunk.. Megcsalás, kavarás, bizalomvesztés... Nemrég volt a szülinapja, ajándékot akarok neki adni, holnap csináltatom meg. A dilemmám, hogy személyesen menjek el hozzá, és adjam át az ajándékot, vagy maradjak meg a postánál?

Még mindig szeretem, ezt is el szeretném neki mondani.


Mit tegyek?


2011. jan. 18. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el és köszöntsd fel, főleg ha jóban vagytok. Szerintem jól fog esni neki:)
2011. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Ha egyébként is lenne mit megbeszélni, akkor sztem menj el, és személyesen add át az ajándékot.

De egy gondolat bánt engemet: Az teljesen biztos, hogy a volt barátodnak nem lesz ott esetleg az új kapcsolata? Mert akkor elég kínosan fogja kivenni magát, ha esetleg összetalálkoztok. Én előtte felderíteném a terepet.

2011. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem egy csajozós, azt mondja jó neki most így egyedül. Fb-n lájkolta 2x egy csajnak a bejegyzését, arra rákérdeztem, azt mondta ne kombináljak, csak random lájkol, akkoriban nálam is lájkolt, meg haverjainál is. Ez gondolom azt jelenti, hogy semleges neki a csaj nem?
2011. jan. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!