Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket személyesen gyűlölsz,...

Akiket személyesen gyűlölsz, szívesen állítanád őket olyan "próba" elé mint amilyen próba elé állítja JIGSAW az áldozatait a FŰRÉSZ sorozatban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajh, igen, de utána tuti rosszul érezném magam, akármennyire is megérdemelnék.
2010. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Viki233 ***** válasza:
80%
én nem!akárhogy is gyűlölöm.párszor legfeljebb jól megrugdosnám:P de csak is Istennek van joga dönteni életről-és halálról
2010. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Annyira azért senkit nem gyűlölök!

De vannak akik megérdemelnék, elég megnézni egy híradót, és szép kis csapat jönne össze.

2010. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Soha!! Ilyen gyerekmolesztálokat meg pedofilokat igen (nincs ilyen ismerősöm hála az égnek) de azért senkit nem tennék ki a kínzásnak, mert pl. nem csípem a buráját.
2010. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

alapvetően nem vagyok egy gyűlölkköző embertípus, sőt bosszúálló sem. HA mégis ilyesmire vetemednék, biztos nem úsznák meg úgy... NEm döntenék életről halálról, nem kínoznám őket fizikailag, az olyan barbár. Viszont rövidtávon elérem hogy lelkileg ő kívánja a megsemmisülést (direkt nem írtam halált, nem erre megyek ki)

Viszont ha valaki rászolgált az utálatomra, az biztos hogy olyan tetteket tett, amiért többen is gyűlölnék, és nem félek ezt megosztani az ő barátaival. Rövid idő alatt elérem hogy ha nem is meghalni akar, de új városba költözni biztosan. a lelki terror sokkal válogatottabb és édesebb mint a fizikai :)

2010. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem gyűlölet volt a háttérben csak fel akarta ébreszteni az embereket , hogy észrevegyék, hogy milyen az ÉLET és ne b...szák el.
2010. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem személyesen ismerem őket, de a mai híradó után azt mondom, hogy ez a JIGSAW hozzám képest egy érzékeny kis virágszál lenne. Rohadjon meg az összes, mocskos, tetves, féregnyúlvány, aki gyereknek ártani tud!!!
2010. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
naná
2011. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a SAW-ot. :) Mondjuk ott már pofátlanul minden nyomozóra rászált s ha valakinek annyi a bűne, hogy elb@ssza a saját életét mert csak a munkának él az a saját baja. Én mondjuk pedofilokat, erőszaktevőket meg olyan emberkéket bántanék így mint aki lemészárol egy családot.
2011. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom igazságot tenni a Földön. Való igaz, hogy nagyon frusztrál sok ember viselkedése (a primitívség és a vele járó önérzet, az önzés, a jóakaról elúrulása-cserbenhagyása és még lehetne hosszan folytatni a sort). Viszont ha tehetném, ezen a frusztrációmon nem erőszakkal segítenék, hanem elvonulnék jó messzire a társadalomtól és az emberektől. Ennek pedig sajnos semmilyen realitása nincs (max. az öngyilkosság, de ezt egyrészt nem hagyná az életösztönöm, másrészt senki sem tudja garantálni, hogy "jobb helyre" kerülne az ember egy ilyen akció után).
2011. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!