Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, lehet úgy...

Mit gondolsz, lehet úgy szeretni valakit (szerelmesnek lenni), hogy nem is ismered személyesen? Ki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 11:48
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Én pont most vagyok.De az a baj,nem tudom hogy szerelem-e vagy csak vonz az,hogy vajon milyen lehet.. Minden esetre érdekes érzés..Már 2 éve érdekes.
2011. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Hát lehet. én már voltam. De ha távolsági kacsolat lenne inkább hagyd :S tapasztalat. 1-2 hónapig ellehet viselni :S de ha szeretd tényleg akkor a hiányát tút sokáig nemfogod tudni elviselni :S Hülye távolság =/ :) de ha a közelben van és tudtok találkozni, mindenképp találkozzatok. Hisz igazán csak úgy ismerheted meg.
2011. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
első vagyok és a második válaszolóval egyet értek. :)
2011. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Azt lehet hinni, de nem lehet. Nem belé vagy szerelmes, hanem valamibe, amit mutat, meg amit hozzáképzelsz.
2011. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
pont most vagyok ebben a helyzetben, mindennél jobban szeretem, de még nem találkoztunk.. majd jövőhéten talán : )
2011. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt, hogy valaki szerelmes addig nem igazán lehet kimondani amíg személyesen nem találkoztál az illetővel. Egy személyes találkozás teljesen megváltoztathatja a véleményedet róla. Most maximum szimpatikusnak találod, és kíváncsi vagy rá, szeretnéd jobban megismerni stb. A való életben lehet, hogy teljesen más mint amilyennek most "elképzeled", nem tudhatod, hogyan reagál bizonyos dolgokra, hogyan kommunikál Veled, hogy kezel Téged stb.. Itt éri általában nagy csalódás az embereket amikor személyesen találkoznak és nem azt kapják amit ők "elképzeltek".
2011. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült. Bár lehet, nem igazi szerelem volt, de az érzés nagyon intenzív volt, és nagyon sokáig tartott elfelejteni őt (ugyanis átvert).
2011. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szerelmes bele, nem szereted, hanem csak abba/azt amilyen benyomasod van rola.

Egyebkent szerelmesnek lenni es szeretni, ket kulonbozo dolog.

2011. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vonzalmat érezni, de szerelmet nem szerintem. Társkeresőn vagy cseten megismerkedsz valakivel, beszélgettek, szimpatikus, tegyük fel jó a humorérzéke, figyel rád, meghallgat, bármit meg tudtok beszélni, tanácsokkal lát el, de a lényeg, nem tudhatsz meg olyan dolgokat róla, amiket személyesen megérzel. Például nem látod a mozdulatait, a mimikáját, nem érzed az illatát, stb stb. Ezeket te képzeled hozzá a személyéhez, vagyis kiszínezed őt, persze olyan "színekkel",amik neked is imponálnak. Ezért csalódás sokszor egy hosszú netes ismeretség után személyesen is találkozni az illetővel, mert kiderül szép lassan (néha rögtön) az, hogy korántsem olyan, mint amilyennek hitted, vagy - ami rosszabb - továbbra is erőlteted azt a képet, ami kialakult (kialakítottad) benned.

Volt már nekem is tapasztalatom hasonlóban, sokat gondolkoztam róla. Aki így úgy érzi, hogy szerelmes, az inkább egy rendkívül csalódott ember, aki szeretetet akar, sőt követel. Ebben semmi baj nincsen, csak legyetek őszinték magatokhoz.

2011. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek ilyen párt.Sok tízezer kilóméter választotta el őket egymástól,évekig nem találkoztak,mégis tudták,összetartoznak.Aztán találkoztak,összeházasodtak,boldogan élnek a Egyesült Államokban.

Ritka az ilyen,de nem lehetetlen.

2011. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!