Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam mindent a saját...

Elrontottam mindent a saját ostobaságommal, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudjátok, igazából tudom, mit kellene tennem, és egy kis támogatásra lenne szükségem, de annyira megaláztam magam, hogy egy barátomnak se tudnám elmondani. Egyszerűen szégyellem magam, hogy így viselkedtem, egy magát valamire becsülő ember nem csinál így...

Két éve járok egy fiúval. Tudjátok, nagyon szeretem, még a mai napig is, de úgy egy fél évvel ezelőttig nagyon másmilyen voltam mint most. Mindent megadtam neki, ami tőlem kellett, meglepetésekre, ilyesmikre gondolva, de a hétköznapokon olyan elviselhetetlen voltam, hogy én sem tudom hogy bírta ki idáig. Nagyon rendes fiú, és nem ezt érdemelte volna. Egyfolytában hisztiztem, nyafogtam, ha valami nem úgy volt. Az a tipikus nyafka k.urva voltam. Aztán nyáron kezdett kinyílni a csipám, és onnantól kezdve próbálok változtatni mindenem. Igyekszem szem előtt tartani, ami a számára jó, kedvesnek lenni vele, úgy bánni vele, ahogy megérdemli. Nem hisztizni (máskor olyan hülyeségen is bepukkadtam, hogyha elkésett msnről. el tudjátok képzelni, milyen borzalmas voltam), kedveskedni neki, biztatni mindenben. Régebben fogyni akartam, de nem engedte, mondván neki így jó vagyok. Most megemlítette, hogy talán jó lenne, születésnapomra (jövőhét) kértem is hozzá egy két dolgot, mert a kondibérlet meg ilyesmi havonta számomra elérhetetlen álom, de egy ilyen alig használt gép jó. Az volt az igazán nagy probléma, hogy nem mondta el nekem, ami zavarja, ami a szívét nyomja, ezért szakítani akart. Megkértem, hogy mondja el, mi bántja, és tegyünk ellene, mert ha csöndben szenved, aztán elhagy, nem egy okos megoldás. Igyekeztem... tényleg igyekeztem! Tudom, hogy nem volt tökéletes, amit csináltam, mert néha kiborult a bili, és neki ha sírok, az már hisztinek minősül... aztán... ma megint mondta, hogy nem szeretné folytatni, mert neki így rossz. Még nem szakítottunk, de nem értem. Könyörögtem neki, hogy mondja el mi bántja, mi a rossz, de azt mondta, magamtól kéne tudnom. És az ésszerű az lenne, ha hagynám, hadd menjen, de képtelen vagyok rá! Tudom, hogy lehetne még sokkal jobb, ha hagyná, hogy megmutassam, hogy tudom másképp, ahogy neki jobb, ahogy mindkettőnknek jobb lenne. Igazándiból nem tudom leírni, hogy mit érzek pontosan. Nagyon csúnyán megaláztam magam előtte, mert ilyet egy lány nem csinál, csak... amit elrontottam, tudom, hogy lehetne másképp, és ismerem annyira, hogy tudjam, ha elmondaná, és tudnék változtatni, nála boldogabb nem lenne... remélem értitek mit akarok mondani, bocsi, ha hosszú lett...


2011. jan. 18. 17:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

az van, hogy elegem van és szakítani akarok veled. főleg hogy most már a gyakorin is panaszkodsz

elegem van belőled

2011. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit, hagyd elmenni.


Egy darabig meg tudsz változni, de látod, hogy ez már kevés volt. Még megjátszhatod magad, hogy te vagy a legjobb angyalka a földön, de ő ezt már nem fogja elhinni, te meg nem bírod a színjátékot a végtelenségig.


Azt se érted, mi baja van. Biztosan passzoltok ti egymáshoz?

Azt mondod, te is tudod, mi a helyes válasz. Akkor tedd meg.

2011. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező!

Szerintem írd le egyenesen, ne kertelj. A srác dugni szeretne, de te nem vagy biztos benne, hogy ez szerencsés lépés lenne, a részedről. Ha így van, nyugodjál meg. Te döntöttél jól. Amíg te magad nem érzed a szükségét a testi kapcsolatnak, akkor nem ő a megfelelő alany. Haggyad hadd menjen minden, a maga útján.

2011. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy mi a baja (az hogy hisztis vagy), de mondd neki, hogy nagyon sajnálod, nem t tehetsz róla, neki is biztosan voltak rossz korszakai, amikor egyszerűen nem tudott megváltozni, akármennyire akart is. Csináljatok olyan dolgokat, amiket régen, játsszátok újra az 1. randitokat (lehet hogy az elvont amcsi filmekben van ilyen, de sok szép emlék előjöhet) Mondd el, hogy szeretnél megváltozni, és udod, hogy mennyire szeret, és hogy melletted boldog, úgyhogy ne hagyjon el, inkább akármennyire is kiakasztja őt a nyafogásod, segítsen! Ha mégis elhagyna, akkor hidd el, hogy jobb neked úgy, de ha tényleg igazán szeret, akkor melletted áll mindenben.
2011. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az első elmehet a francba, ne ijesztgessen... a többieknek köszönöm, mindegyikőtöknek, és én is tudom, hogy a leghelyesebb volna hagyni, de mégis a negyedik válaszának vagyok a leghálásabb. :) Tudnék én jobban is változni, mármint, megváltoztatni dolgokat, képes lennék rá, csak épp nem tudom, hogy mit...
2011. jan. 18. 17:59
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy.Ne vádold magad és fő,hogy ismered a hibáidat és változtattál rajta.Igen,ha annyira szeret,el

fogad a hibáiddal együtt.Nincs tökéletes ember és a párod se

az.Engedd,had menjen,nem ő az igazi.

2011. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
most leszek 18..
2011. jan. 18. 18:03
 8/23 anonim ***** válasza:

"Könyörögtem neki, hogy mondja el mi bántja, mi a rossz, de azt mondta, magamtól kéne tudnom."

Ez a srác... nem is tudom. Tudnod kellene..

Hát esetleg el kéne mondania mi a baja.

Vagy egy kicsit gondolkozz hogy nem tettél-e valamit ami neki rossz. Mert az oké hogy nyafogós voltál de aztán észhez tértél megváltoztál és rendes vagy vele de neki ez nem jó. Hívd át és beszéld meg vele. Ha azt mondja hogy nem akkor tiltakozz. Mindenképp beszéljétek meg és mondja el hogy mi baja mert így nem juttok sehova.

Sok szerencsét.

2011. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ezen voltam egész délután. Még este meg fogom vele beszélni, hogy reggel együtt menjünk suliba. Tulajdonképpen azzal még meg tudnék birkózni, el tudnám viselni, ha normális oka lenne erre, de egyszerűen nem tudom, mi rosszat tettem! Amiért megharagudhatott, az az, hogy haza "kellett" jönnie velem egy buliról a hétvégén. Lázas voltam, meg rosszul, és 11kor egy haverral hazajöttem. Kértem, hogy maradjon ott, mert itt rossz lesz neki (bulizni szeretett volna még), de csak hazajött velem. Nem tagadom, hogy iszonyú jól esett, de utána meg pukkadt...
2011. jan. 18. 18:07
 10/23 anonim ***** válasza:
Velünk nagyjából ugyanez volt, hasonló volt a viselkedésem, addig ő nem is reagált semmit, tűrt... Aztán amikor változtatni akartam, kezdte a dumát, hogy ő nem érzi így jól magát, és hogy nem tudja mit akar... Szintúgy kérdeztem, mit tehetnék, mit segítsek, bármit megteszek, neki semmi se volt jó, azt mondta ha magamtól nem tudom, nincs értelme. Ugyanígy 17 voltam akkor... Fura egybeesések :) Mi azóta is együtt vagyunk, ez egy elég mély hullámvölgy volt, de kikecmeregtünk. Most nagyon jól elvagyunk. Hozzátenném hogy mindketten nagyon fiatalok vagyunk, pár nap híján 3 éve vagyunk együtt, de volt két szünetünk, kb 1-2 hónaposak... buták vagyunk/voltunk, de majd csak belejövünk :) meg kell beszélni, ha nem megy, akkor meg időt és teret kell hagyni mindkét félnek, hogy átgondolhasátok... Persze, ezt így leírni utólag egyszerűbb, az átsírt éjszakák, a rémálmok, a több kiló fogyás a "nemevéstől" már csak halvány emlék.. :)
2011. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!