Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elrontottam ezzel az...

Tényleg elrontottam ezzel az életemet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most megyek nyolcadikba, a hetedik évvégim nagyon rosszul sikerült, és ennek csak és kizárólag én vagyok az oka, tudom. Hisz alig tanultam.

4,3 lett az átlagom.

A szüleim(főleg apukám) naponta mondja, hogy "gratulálok, elcseszted az életedet"

Mivel, így nem fognak felvenni már olyan, hű de jó gimibe. Nagyon sokat szorongtam és bőgtem e miatt.

Már most elkezdtem tanulni a felvételire, mindig maximális pontokkal írom meg a matek-magyar felvételi feladatokat egyaránt és mondtam a szüleimnek, hogy ígérem, de tényleg-hiszen tanultam a hibáimból-hogy a nyolcadik félévi nagyon jól fog sikerülni.

Anyukám hisz nekem és értékeli is, hogy már most tanulok a felvételire, de apum nem.

Apának van igaza? Ha jó lesz a felvételim és a nyolcadik félévim, nem fognak felvenni a gimibe(szirnyei merse pál gimi,pest) és ezzel elrontom az életemet is, mert a hetedik évvégim rossz lett?


Köszi előre is a válaszokat, remélem érthető. 14/L


2011. aug. 19. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fenét nem. Fel fognak venni nyugi:)
2011. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Dehogyis rontottad el, a fizika tanárom általánosban 3-as volt fizikából. Apukád csak ijesztget, nehogy tovább ronts.
2011. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

dont foss! :D

mért kell mindenképp abba a gimibe menned? Te akarod vagy csak a szüleid szeretnék, hogy oda menj?

2011. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez de hülyeség, hogy 4,3-ra ilyet mondani!

Dehogy rontottad el!

Apád vissza vehetne, főleg ha most már megint beleadsz mindent.

2011. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon rosszul sikerült 4,3- as átlag???!!
2011. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
te jó isten, 4.3-as átlag hű de rossz... hát ha stréber vagy akkor tényleg rossz de akkor meg is érdemled
2011. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
apud kicsit túlzásba viszi az ijesztgetést
2011. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem, én szeretnék abba a gimibe menni.

És nem vagyok stréber. Huh, sose voltam:'D általában 4,7 vagy 4,8 volt az átlagom, szóval sose voltam kitűnő....

2011. aug. 19. 20:41
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
melyik tagozaton gondolkodsz? ha biosz-kémia,akkor nézd meg a berzsenyi dániel gimit..én odajárok! most vagyok végzős,és egyetlen egyszer sem mondtam azt,hogy nem szeretek ide járni..bezzeg a régi sulimban..és tényleg felkészítenek mindenre!jó fejek a tanárok, és még a menza kaja sem olyan rossz!:D
2011. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Na, akkor hogy megnyugodj:

A lányom ilyen szar bizit még nem hozott össze soha. 3,5 lett a 7. év végi átlaga!!!! Mégsem nyeltem le keresztbe, pedig megérdemelte volna!!! Nem hülye, csak utál tanulni. Érdekes módon, ha veszi a fáradtságot és előveszi a tankönyvet, akkor simán 4-es 5-ös jegyeket kap. Na, de elő sem veszi!!! Mit tudok tenni? Üssem agyon?

2011. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!