Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki mondjon egy JÓ ötletet?...

Valaki mondjon egy JÓ ötletet?!?!? SOS

Figyelt kérdés

Na szóval eddig anyámnak nem beszéltem sokat a jegyeimről, de tettem utalást arra h bukni fogok. Eddig úgy volt h csak 5-ből erre most kaptam meg az értékelést és kiderült h 7-ből. Meg ez úgy van h aki 3-tól felfelé bukik annak adnak póstán egy ajánlást h jobb lenne keresni egy másik sulit stb..

Anyám az olyan h mindenért megver, szóval ha pár percel később érek haza már olyan szinten megver h a földön fekszek. Más mondta is h ha megbukok annyira megver h fel nem kelek többet a földről. Már mondtam neki h ha még 1x megver megyek a gyámügyhöz erre ő lekevert egy akkora pofont h 3 napig lila folt volt a helyén.

Eléggé félek h mi lesz most...


(bocsi ha kicsit hosszú lett)


Van valami tipp/tanács?

15/L


2011. jan. 18. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim válasza:
78%
A verés tényleg nem dicsérendő dolog, ez igaz. Viszont ha tudod hogy így reagál mindenre, akkor már csak azért is igyekszel, a lehető legjobban, hogy ne legyen támadási felülete. A nyomokat az osztálytársaid vagy a tanáraid nem veszik észre?
2011. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Hátnem tudom mit tanácsolhatnék. Védekezz azzal, hogy ez csak félév, év végére kijavítod. Azt nem mondom, hogy ne mond el neki, mert úgy gondolom ezt lehetetlen eltitkolni.

Nem szoktam sajnálni a bukottakat, de téged most nagyon megsajnáltalak :(

2011. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 tetris ***** válasza:
82%

Ha ilyen brutálisan elkalapálnak, akkor lépned kell. Először is meséld el az ofőnek, hogy mi a helyzet otthon. Aztán a gyemekorvosi rendelőben szoktak tartózkodni a védőnők, velük is beszélhetsz.

Az Önkormányzathoz is bemehetsz, a Gyámügyi Hivatalt kell keresned. Telefonon is felveheted a kapcsolatot velük, ha nem tudsz bemenni.

Semmi sem lehet elég alapos ok arra, hogy egy szülő így megverje a saját gyermekét. Még ha 7 tantárgyból bukik is meg. Ez elfogadhatatlan.

2011. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg anyádnak, hogy verés helyett üljön le veled tanulni!
2011. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim válasza:
12%
nekem van egy jó ötleteim.. Régebben az én osztálytársam olyat csinált, amikor bukott valamiből, akkor a félévi 1-esét átírta 4esre. pont így ahogy a gépen van. Megoldható, szóval, ha nagyon menteni akarod a bőröd, akkor ezt tedd. De ha meglátja a levelet akkor esélytelen.
2011. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
75%

Szia.

Én 16 éves lány vagyok, de velem úgyan ez van. Csak nekem anyám és apám ilyen. Én csak irodalomból bukok. De így is megvernek, engem nadrágszíjjal és fakanállal, nekem is jobb lenne valami ötlet.Köszi.

2011. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
71%
Sajnállak anyud miatt de...hogy lehet megbukni 7 tantárgyból?! :O Ehez már külön tudomány kell már bocsi...szerintem ha nem tanulsz semit akkor is összekaparsz simán egy 2-est.nem értem.
2011. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
37%
Hát meg is érdemelnéd, ritka hülyének és lustának kell lenni, hogy 7 tárgyból megbukj...
2011. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
64%
Én sajnállak titeket csajok! A verés az sosem megoldás...nem tudtok segítséget kérni a nagyszülőktől, rokonoktól?
2011. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
92%
Ha 7 tantárgyból fogsz bukni, akkor az anyukád nagyon nem a képességeidnek megfelelő iskolába íratott be, jobban járnál egy suliváltással. Esetleg felvilágosíthatnád, hogy attól nem fog jobban menni az iskola, ha dühöng. Üljetek le, és próbáljátok megbeszélni, mit tudnátok tenni, hová lenne érdemes beiratkoznod.
2011. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!