Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőmet nem csak...

Legjobb barátnőmet nem csak barátként szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Biszexuális lány vagyok, van egy legjobb barátnőm, akivel még gimiben lettünk nagyon jóban és azóta is mindig kitartunk egymás mellett. Egy pár hónapja úgy érzem, hogy részemről már nem barátság és nagyon szégyellem magam emiatt. Úgy kezdődött, hogy én fél évig külföldön éltem, aztán hazajöttem júniusban és valahogy annyira hiányzott, meg minden, hogy előtörtek belőlem kicsit mélyebb érzések. Ez abban nyilvánul meg, hogy már nem tudok olyan természetesen viselkedni előtte, mindig azt nézem, hogy jól nézek-e ki, meg nem akarom, hogy úgy lásson, hogy nem vagyok formában, nem tudok vele tök átlagos dolgokról társalogni. Róla semmi "olyasmi" nem jött le soha, szóval nem hiszem, hogy lennének bármiféle hajlamai is. Egyre rosszabb ez, és csoda, hogy eddig bírtam. Nekem ez nagyon rossz így..nem arról van szó, tudom magam kontrollálni és nem akarok előtte félreérthetően viselkedni, de belülről felemészt ez a dolog. Várok türelmesen, hogy elmúljon. Tanácsokat szeretnék kérni, ha esetleg megszakítanám vele a kapcsolatot kis ideig, az milyen lenne? Nem akarom megbántani, de valamit tennem kell, mert ez így nem fog működni. Ő is észrevette rajtam, hogy valami nem stimmel, de szerencsére nem ilyesmire gondol..még. Őszintén, szerintetek mit tegyek ezzel kapcsolatban?

23/L


2011. jan. 18. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy darabig próbálj meg kevesebbet találkozni vele, próbáld meg rendezni az érzelmeidet...lehet, hogy csak összezavarodtál
2011. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldtem privit, sok szererencsét!
2011. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 évvel ezelött én is ilyen helyzetben voltam mint Te.

Nekem az jött be hogy regiztem az angyalkák.hu oldalra (mostmár fizetős lett), meg a pinkvanilla.hu-ra ami mai napig ingyenes és ismerkedtem csajokkal, beszélgettem.

És egyik nap arra lettem figyelmes hogy "jé már eltelt 1 hét ugy hogy nem gondoltam a csajra hogy jaj de szeretem"!

Pedig elötte 4 évig ugy szerettem hogy többször is majdnem hülyeséget csináltam.

4 honapig voltam fent az oldalon és probáltam sok embert megismerni, sokat beszélgetni, és elterelni a gondolatom a csajrol. Sikerült! Egy éve semmit nem érzek iránta, és csak azt tudom magamba mondani hogy "hogy lehettem ekkora hülye hogy 4 évet vártam rá, ugy hogy ő nem szeretett mert hetero volt"


Nekem ez a módszer jött be.

Szerintem csak egy másik lány közelsége segithet...más nem!


Sok szerencsét!

22/L

2011. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!