Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltják tőlem a barátnőmet,...

Tiltják tőlem a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gond, hogy barátnőmet tiltják tőlem a szülei, nem találkozhatunk, nem járhat hozzám... én meg soha többe nem akarok hozzájuk menni..

barátnőm hozzám akar költözni.. ez ellen mit tehetnek a szülei? ha már mind ketten elmúltunk 18.. ő még iskolába jár... azt köteles fizetni a szülei akkor is?


2011. okt. 3. 09:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hány év kokülönbség van köztetek?
2011. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
én is 18 vagyok
2011. okt. 3. 09:11
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Biztos balhés fiúka vagy.
2011. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Régen az voltam, voltak ügyeim előtte.. és erről tudnak

de már megváltoztam.

Az a baj hogy még van neki 2 év a suliból... és csak erre kellene a pénz amit az anyja küldene neki de nem tudom, hogy köteles-e akkor küldeni..

2011. okt. 3. 09:18
 5/33 anonim ***** válasza:
milyen ügyeid voltak?
2011. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
A barátnőd akarja majd a kapcsolatot tartani az anyukájával továbbra is? Vagy csak a pénz kellene?
2011. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Költözzön hozzátok a nő, és ne kérjen a szüleitől pénzt(ez sokkal eccerűbb), hanem menjen el megdolgozni a pénzért-pl mekdöncibe lobbis, és akkor leszakad a szüleiről, és nem fog tőlük egyáltalán függeni, és még rájuk sem kell nyitni az ajtót többet:-)))

Akkor nem kell attól tartani, hogy nem adnak lét az apjáék! Legalábbis én ezt csináltam, és többet apámékra nem nyitottam rá az ajtót.

2011. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
"csúnya" kopasz emberekkel voltam körülvéve.. csúnya dolgokat csinálva :D
2011. okt. 3. 09:22
 9/33 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:21


meglátogatni megfogja... de szinte már útálja őket, mindent eltiltanak tőle.. és sajnos a pénz kell mert magániskolába jár és az nem olcsó, én mondanám hogy adok neki pénzt, de még csak most keresek munkát

2011. okt. 3. 09:24
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem, 18 éves kor felett nem köteles a szülő semmit sem adni a gyerekének. (Már hivatalosan persze, az, hogy szerintem mik egy szülő kötelességei, az más kérdés...)

Ugyanígy abba sem szólhat bele hivatalosan, kivel jár az illető.

2011. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!