Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit az ellenséged ellened tett? Meddig ment el?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Általános iskolás koromban: módszeres pszichológiai hadviselés (ott alázott ahol tudott)

Felnőtt koromban: átbszta az agyamat egy jutalékkal és 2,5éve tartozik vele (ez nem ugyanaz az ember)

2011. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
engem oviban neki lökött a csaj az asztal sarkának,mindig is féltékeny volt rám,úgy viselkedett,mintha ő különb lenne,15 évesen rámászott egy srácra,aki tetszett,kb két hétig voltak együtt,aztán dobta :) szánalmas egy csaj volt:) 16 évesen szülte az első gyerekét,utána jött a következő egy c.gánytól,ma már 20 éves,a fejét is elfordítja,ha lát az utcán
2011. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Nincsenek ellenségeim.
2011. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Leengedte a biciklim gumiját.
2011. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Anno a bentlakásos gimiben rivalizáltak velem többen is, és mindig beköptek, ha tanultam. Zongorára is ketten jártunk az osztályból, és mindig elvette tőlem a jobb szereplési lehetőségeket.


Felnőttfejjel meg már voltak cifra esetek, találkoztam már olyan őrültekkel is, hogy ihaj.

2011. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Lakótársam volt, majd kiutáltak közösen, mert nem tetszett, hogy az egyik csaj, minden este felhozta a pasiját aludni...hosszú. A lényeg, hogy én elköltöztem és a lakótársam aki egyben a csoporttársam is volt a csoportba és az egész suliba terjesztett rólam szemét sztorikat, így mindenhonnan kiútáltak, egy bnőm maradt, aki végig tudta, hogy mi a helyzet. Szóval neki köszönhetően a ballagó bál olyan volt számomra mint egy kivégzés...sokan fejemhez vágták minek mentem el. Nagyon rosszul esett :(
2011. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen eset volt amikor kifejezetten ellenem tett valaki valamit rosszindulatból. A gimnáziumban volt egy kétszínű, rosszindulatú lány akivel még az elején összebarátkoztam, ami a részéről nem volt őszinte mert utána egy húzással "elásott" engem az osztályban a többiek előtt, mindenkit ellenem fordított, ki akart fúrni. Kitalált egy mondvacsinált történetet miszerint én beárultam őt a tanároknak egy bizonyos dolog miatt és pletykás árulónak tüntetett fel, megszégyenített az osztály előtt több ízben is én pedig azt sem tudtam miről van szó. Később esett le a tantusz hogy így akart engem "kivonni a forgalomból" féltékenységből. Ellenségemnek nem mondanám de volt egy pár hónap amikor forrtak az indulatok köztünk. Nem csak velem tett egyébként ilyesmit, volt más is akin bosszút állt. Ez a másik "delikvens" osztálytársunk (szintén nagy szarkavaró) vezetett egy naplószerűséget az osztályról, mindenkiről beleírkálta a véleményét gusztustalan megalázó stílusban, persze a szemébe mindenkinek belemosolygott. Ettől a lánytól ezt a naplót az említett rosszindulatú osztálytársunk ellopta, lefénymásolta és közkinccsé tette. Az sem volt egyszerű történet.
2011. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Engem egyszer meggyepált egy pasi, mert összevitáztunk, és nekimentem! Orron rúgtam, eltört az orra, majd mikor felállt, kaptam egy öklöst, mikor észhez tértem hátba rúgtam, arccal betonra esett, és mikor a fejére akartam lépni, jöttek a rendőrök :( (Nő vagyok)
2011. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tetris ***** válasza:
80%
Elárult, becsapott, megalázott.
2011. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Semmit, mert félnek tőlem...
2011. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!