Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább szöveg,...

Mi volt a legdurvább szöveg, amivel a párotok szakított veletek, és ti mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

1. Sms-ben: "Bocs, de szerintem ezt már inkább ne erőltessük, remélem nem haragszol. Majd találsz jobbat."

Erre annyit írtam vissza, hogy "Ezek után tuti, hogy sokkal jobbat találok."


2. Egy hónapja jártunk, dúlt a nagy szerelem, amikor felhívott a srác azzal a dumával, hogy a volt nője terhes, ezért ez most így ennyi volt. Utóbb kiderült, hogy nem volt igaz, mármint a csaj kamuzott neki, csak nem volt pofája visszakuncsorognia magát hozzám. Reakcióm: "Oké, én most megyek röplabdázni." Mást nem nagyon tudtam kinyögni, és hát tényleg oda mentem. Azóta sem beszéltünk (jópár éve már ennek).

2011. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Amikor csak annyit mondott így lesz a legjobb..
2011. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Megbeszélt egy lánnyal egy találkozót, aminek én nagyon nem örültem, és mondtam is neki, hogy akkor én otthon alszom a szüleimnél (együtt éltünk már akkor fél éve), mert a lány egyértelműen hajtott rá, és ő ezt jól tudta, mégis bizonygatta, hogy a találkozót nem mondhatja le, mert ilyen olyan fontos dolgot kell megbeszéljenek. Nem érdekelt, otthon aludtam. Másnap délután találkoztunk, és elmondta, hogy a lány nálunk aludt, mert véletlenül lekéste az utolsó buszát.. És hogy le akart vele feküdni, mármint a lány vele, de neki nem állt fel, ebből is látszik mennyire szeret. Aznap este csomagoltam.
2011. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Msn-ben a srác 6 hónap után: Figyelj mi mégsem illünk össze!

Én: Mondtam már jópárszor, kár hogy csak most fogtad fel!

Igazából nekem nem a szöveg a durva, csak valahogy ez az msn-es szakítás, vagy az előző válaszoló is írta, hogy sms-ben.... hát.... Valahogy többet néztem ki egy 25 éves srácból. De tévedtem! :))

2011. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
94%

"Tudod én nem vagyok igazán boldog ebben a kapcsolatban . Tulajdonképpen egy kapcsolatban sem vagyok boldog."


Az én reakcióm lényegtelen , de a barátaim ezek után mind azt mondták: biztos hogy b*zi, íme a bizonyíték rá ://

2011. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
94%
6 hónap járás után elmentünk egy hétvégére "nyaralni" akkor azt mondta hogy újra belém szeretett. Másnap szakított velem mert talált jobbat. Azt mondta mellettem soha nem tudott volna érvényelsülni.
2011. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
1 év után annyit mondott, hogy : Te jobban szeretsz engem, mint én téged :S
2011. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

,,Mivel te nem tettél meg mindent értem, nem sz*ptál le, (meg még egypár dolog de azt nem írom le)mint az előző barátnőm, ezért inkább fejezzük ezt be"



Hát azt hittem, hogy gutaütést kapok, életem legnagyobb csalódása volt, azóta félek a férfiaktól... nem is volt barátom azóta, nem tudok bízni bennük... Ennek már 1,5 éve.

2011. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

smsben: "Szerintem vége"


Igazán lényegre törő,nem?:D

2011. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmet azért, mert a másik nőnek volt kocsija.
2011. aug. 1. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!