Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvabb szakitas...

Mi volt a legdurvabb szakitas amirol hallottal?

Figyelt kérdés
Pl: Egy lanyt ugy dobott a pasija, hogy nincs ideje ra, mert le kell festeni a keritest es igy sajnos nem tudnak talalkozni. Aztan egy masik, motor balesetet szenvedett egy fiu, a lany apolta, majd ahogy kijott a korhazbol a fiu, dobta a lanyt, mondvan nem illenek ossze. Ilyen sztorikra lennek kivancsi. Koszonom.
2011. márc. 25. 16:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A fiú a haldokló nagyanyját látogatta minden nap a kórházban, hogy az utolsó napokat vele tölthesse. A lány erre megsértődött, hisztizett, hogy nem tölt vele elég időt a fiú, és a nagyanyja halálának napján kidobta.
2011. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
De szemétláda!Én hál'istennek nem ismerek ilyen sztorit!
2011. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerencses ez a fiu, hogy meg idejeben kiderult, milyen pin@virag is a baratnoje!! Az ilyenek minek elnek, mar elnezest?!
2011. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A kerítésesen eléggé mosolyogtam, az első válaszoló sztoriján nem..az elég szomorú.
2011. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
a lány szakított a pasival, a srác meg sokáig fenyegetőzött, hogy tönkreteszi az életét, különböző pletykákat terjesztett róla, nagyon undorítóan viselkedett. következő nap könyörgött, aztán amikor a lány visszautasította, megint fenyegetőzött. még a zárat is le kellett cserélnie a pasi miatt :S
2011. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

édesanyám élet halál közt feküdt a korházban,meglátogattam,majd a fiú felhívott és közölte hogy mivel nekem az anyám fontosabb mint a két hónapos fordulónk ezért ő többet látni se akar:)

Anya felépült, a gyíkarc meg keresi a szerelmet xD

2011. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%

Mekkora lelkisérült emberek vannak már :)



Ungarn! Ich liebe dich so!

2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
99%

Velem. Viharos szerelem, 2 év egyûtt, becsùszott baba (nem szûletett meg) mûtét màsnapjàn kôzôlte, hogy szevasz, de majd csak egy hònap mùlva kôltôzik el... Aszittem idegôsszeroppanàst kapok, beletemetkeztem az egyetemi dolgokba majd rà 2 év-re PosztAbortusz Szindròmàval kerûltem a pszichiàtriàra...

Azòta is csak farkal a sràc és minden nô otthagyja, én Fr.o.-ban élek, menyasszonyként...

2011. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Egyik rokonom mindig 4-5 evig van egy lannyal, utana SMS-ben szakit veluk olyan szoveggel, hogy "NEM MEGYEK TOBBSZOR". Ez akkor szokott megtortenni, mikor az eskuvo feljon...mar 30-as es 4 lannyal jatszotta el ugyanezt. Persze megjatszotta, hogy komoly a kapcsolat, csak elvenni nem akarja egyiket sem meg gyereket sem, de errol a lanyoknak hazudik es akar 4-5 evig is kihuzza igy. Nagyon undorito szerintem.
2011. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Másfél nap volt az esküvőig. Megvolt már minden: pap, ruha, kaja, terem, 85 fős vendégsereg, még a nászút is be volt fizetve.

A srác közölte a lánnyal, hogy vége, ő másba lett szerelmes. Lagzi lefújva, kb. egymillió forint feszteség. Kb. 2-3 hétre rá kiderült, hogy a lány terhes maradt....

2011. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!