Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélnétek az eddigi legdurv...

Elmesélnétek az eddigi legdurvább szakításotokat?

Figyelt kérdés
Hallott sztori is jöhet!
2011. jún. 14. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
3 év után a mit sem sejtő lányka kedvese bemutatta ujdondűlt barátnőjét
2011. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még pár éve meghalt édesanyám, ezért 1 hétig begubóztam, és nem találkoztam a pasimmal. Erre szakított velem. Ezért. Bár gyanítom ez csak ürügy volt. Azóta persze visszasír, próbálkozott már bocsánatkéréssel többször is. És még csodálkozik, hogy nem fogadtam vissza -.-
2011. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az exem annó fél éven át párhuzamosan volt velem és a "legjobb" barátnőmmel,aki még azt is felájonlotta hogy segit kideriteni ex kivel csal az ő vállán sírtam,közbe lefeküdt unokatesómmal is párszor a szemétje,a szülinapi bulimon jöttem rá mikor egymás szájában leltem exet és Barátnőcskét,exem közölte ez nem az aminek látszik cica.És uncsitesóm is részegen elszólta magát ott.Hát nagy pofon volt,persze ez régen volt azóta már boldog párkapcsoltaban élek évek óta.
2011. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom egy közeli faluban lakott, munkanélküli volt egy jó ideje, én meg nagy nehezen kikilincseltem neki két hónapra egy kis melót a nyári helyettesítésekre az egyik helyi cégnél. Addig nálunk lakott. Evett, ivott, fürdött és a szüleim nagyon rendesek voltak, egy fillért nem kértek tőle. Lejárt a meló, hazament és soha többet nem keresett. Pár nap után én kezdtem keresni, hogy mi van vele, 3 héten keresztül lerázott, hogy nem tud jönni mert... ne menjek én se mert.... míg végül küldött egy sms-t, hogy nem érdeklem, és igazából sose szeretett, csak jó volt a szex.
2011. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Gimis szerelem,ami gimi alatt megmaradt plátóinak.aztán egyetem,végre összejöttünk,öröm,boldogság,rábeszélt hogy költözzek ki hozzá (kapott lakást szüleitől).

2 év után végre beteljesedett szerelem,egyik este rábeszélt,aludjak nála,nézzem meg a leendő közös fészkünk.Ám legyen.Kimentem,becipelt az ágyba,kilégitett orálisan,nem hagyta hogy én vele bármit,(ő szűz volt,én nem),alvás.Másnap reggel apuka kopogtat,mi kézenfogva el suliba.akkor beszéltünk utoljára normálisan,azóta kerül mint macska azt a bizonyos forró kását.Se magyarázat semmi. (nem,nincs semmi bajom,több pasim volt azóta,4 éve életem párját is megtaláltam)

Durva az egészben,talált magának egy olyan csajt,mintha az én tükörképem lenne,komolyan megijedtem amikor először láttam.Még a nevünk is hasonló ( kb mint a Bianka Blanka).

hónapokig kérleltem,mondja el mi baja,de semmi.

Jah,és azóta is szűz,egy nem túl józan pillanatomban amikor nem volt párom,előkeritettem a csaját:)

2011. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt eyg osztálytársnőmmmel( aki az exe volt), másnap szakított, nem mondta meg miért. Aztán visszakönyörögte magat. Pár hónap múlva, összefutott a csaj anyjával, az felhívta magukhoz, aznap megint szak1tott. Aztán visszakönyörögte magát. Pár hónap múlva összefutott a csajjal egy klubban, másnap szakított. Aztán visszakönyörögte magát. Csak azután tudtam meg, hogy mind 3 szakítás a csaj miatt volt. Nagyon ki voltam bukva, legszarabb periódus volt. Még ma se értem, hogy tudtam ennyiszer visszafogadni és elhinni a hülye ürügyeket, amiért szakított( pl. jött ilyennel, hogy ő beteg és meg fog halni és nem akarja, hogy végignézzem) Ez már vagy 6 éve volt, él és virul.
2011. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jéézusom, ez még ürügynek is rossz, hogy meg fog halni... :S
2011. jún. 14. 23:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is az. Az meg mégrosszabb, hogy el is hittem és még én győzködtem, hogy maradjunk együtt, megoldjuk, segítek meggyógyulni, mellette akarok lenni stb. Közbe meg végig a másik csajról volt szó, aki nem tudta eldönteni, hogy akarja vagy nem. Mikor velem volt, mindig akarta, mikor szakított velem, megint kikosarazta. Hát, igazából megérdemelték volna egymást. Kár, hogy a csaj talált eyg pénzesebbet és azzal maradt.
2011. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2011. jún. 14. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!