Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utáljátok az önző szülőket?

Utáljátok az önző szülőket?

Figyelt kérdés

Mindig úgy kell csinálnom, h nekik legyen jó...nem bírom már tovább...

Más is van ezzel így?


2011. jan. 19. 21:30
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

,,Te nem szégyeled magad ? Még száraz kenyeret sem érdemelsz hogy mersz a szüleidre ilyet kiirni. Kis senkiházi majom.,,

Nem szégyellem. Nem ez volt a kérdés.

2011. jan. 19. 21:43
 12/45 anonim ***** válasza:
70%

Mi az, hogy úgy kell élned? Felnőtt ember vagy, ha nem tetszik, el lehet költözni, dolgozni, és eltartani magad. Fetételezem, otthon laksz, kapsz enni, nem fizetsz bele a rezsibe se.

Abból a korból már kinőttél, hogy passzívan utálkozz. Ha nem bírod, tegyél azért, hogy jobb legyen!

2011. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

,,Azokat utálom, akik mindenképp rá akarják erőltetni a gyerekükre az általuk elképzelt jövőt és nem hagyják hogy a gyerek maga találja ki mit akar,,

Pontosan ez van.

2011. jan. 19. 21:44
 14/45 A kérdező kommentje:

,,Ha annyira nehéz elviselni őket, miért nem költözöl albérletbe?,,

Még pár hónap, végzek a sulival, és megyek is...csak addig kibirjam.

2011. jan. 19. 21:45
 15/45 anonim ***** válasza:
67%

2. vagyok!

ha nem tetszik a rendszer, és ennyire utálod őket el lehet menni, és boldogulni egyedül! A nyakamat rá, hogy egy hét után sírva rohannál vissza hozzájuk, mert magadnak kellene a gönceidet mosni, és fizetni a számláidat!!

Ameddig ott laksz, és az ő kenyerüket zabálod, addig igenis hogy van joguk beleszólni! Anyukád "szart" téged a világra, és nem fordítva... ezt csak a kérdésed hangvétele miatt írtam.


És tudod van ez a kis szövegecske, amit mindenki elölről hátra, és hátulról előre fúj...

4 évesen: anya mindent tud


8 évesen: Anya sok mindent tud.


12 évesen: Anya nem is igazán tud mindent.


14 évesen: Anya nem is tud semmit.


16 évesen: Anya nem is létezik.


18 évesen: Anya ódivatú.


22 évesen: Anya ért ehhez!


35évesen: Mielőtt döntenénk, kérdezzük meg anyát.


55 évesen: Bárcsak itt lenne anya…


75 évesen: Remélem, voltam olyan jó ember mint ANYA.

2011. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
52%

Még mindig nem értem. Egy 22 éves ember nem kell, hogy a szüleitő függjön. Ha nem tetszik az általuk kitalált jövő, minden harag nélkül el is költözhetsz, ahogy olyan sokan teszik a te korodban. Mi olyan kivitelezhetetlen ezen? Nem 16 vagy.

Egyébként mi az, amit rád akarnak erőltetni?

2011. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

ma 21:43

milyen igaz

2011. jan. 19. 21:48
 18/45 anonim ***** válasza:
52%

21.46 vagyok

a beleszólás nyilván nem arra értettem, hogy milyen ruhát vegyél fel és stb... jó oké elengedhetnének, de nekem van egy olyan érzésem, hogy nem vagy egy megbízható ember, éppen ezért kételkednek.

2011. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

És ha anyám ,,szart,, engem, akkor ez azt jelenti, h úgy kell élnem, ah ő akarja, és azt csinálnom amit ő jónak lát, és ami neki jó? v hogy van ez?

Nem hiszem, h nincs olyan szülő, aki hagyja élni a gyerekét, úgy h az boldog lehessen a saját elkézelései szerint.

2011. jan. 19. 21:52
 20/45 A kérdező kommentje:

ma 21:51

Ha nem lennék megbizható, és csak picit önző lennék, és nem nézném, h nekik jó legyen, akkor már rég nem lennék itthon, de mivel az egyetlen gyerekük vagyok, a kedvükért befejezem a sulit, és nem bántom meg őket azzal, h ellenkezek velük, és nem úgy csinálom, ah nekem lenne jó.

2011. jan. 19. 21:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!