Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok. Valóban utáljátok a...

Anyósok. Valóban utáljátok a menyeteket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémre ez nem igaz. Engem szeret, mert szeretem és megbecsülöm a fiát.
2011. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom, miért kellene? Tiszteletben tartjuk egymást, ö sem szól bele abba, amit én csinálok, meg én sem az ö dolgába, és semmi vita sincs.(És egy házban lakunk már 10 éve, de még egyszer sem vesztünk össze.)
2011. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább a mai menyek nem képesek elviselni az anyóst.
2011. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van menyem ,méghozzá kettő.Mindkét menyemet szeretem,és nagyon jóban vagyunk.Nem élnek velünk(talán ez is egy jó döntés),és én látom,hogy mennyire szeretik egymást a fiatalok. Boldogok,szerelmesek,és nekem ennyi bőven elég.Az az ő életük,és az ő boldogságuk.Én nekem is megvan a magam élete.
2011. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósomnak 3 menye van. (én vagyok a legkisebb fia felesége lassan 10 éve) De soha egyikünket sem bántott meg,és én nagyon szeretem őt.Ha megyünk hozzá azt se tudja mivel kényeztessen minket.De ugyanígy van vele a másik két sógornőm is.Ők is szeretik az anyóst..
2011. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem 2 anyósom van: férjem anyja, és apósom mostani felesége. Férjem egyedüli gyerek. Az előző barátnőjét elüldözte tőle az anyósom. Engem útál, még köszöni sem köszön vissza. Apósom mostani feleségével jól elvagyunk, együtt járunk tornázni, konditerembe stb.

Nekem két testvérem van. Anyukám mindkét vőjét imádja, és az egyszem menyét is.

Sokszor már az az érzésem, nekik jobban meg akar felelni, mint nekünk, a gyerekeinek. Ha ők ott vannak, mindig az ő kedvencüket főzi stb. :)

2011. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Mi nagyon jó kapcsolatban vagyunk, Anyósomnak 2 menye van, velem együtt.

Szeretjük egymást, meg nem szól bele az életünkbe, hagyja, hogy úgy csináljuk a dolgokat, ahogy mi látjuk jónak. Mi sem szólunk bele az ő dolgukba (miért is tennénk), talán ezért jó a viszonyunk. Ja és külön élünk, és a másik fia is külön él.

2011. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az én anyósom már meghalt. De mig élt, mindenben számithattam rá, és ez jó volt.


Viszont itt rengeteg olyan kérdést olvasok, amiben a meny panaszkodik, hogy utálja az anyósa, és igy-úgy fúrja őt. Nos... ez vagy igaz, vagy nem. De olyan is lehet, hogy a meny csupán igaznak véli, holott az anyósnak csupán segitő szándéka van alaposan félreértve.


Kérdésem célja egyszerüen annyi lenne/lett volna, hogy megkérdezzem az anyósok véleményét is a dologról. Nyilván nem a fent emlitett esetek bepanaszolt anyósai fognak válaszolni, de azért mégis anyósok, akik vagy utálják a fiuk párját, vagy nem.

2011. júl. 26. 13:48
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Hát az én nagymamám nagyon utálatos:

"Mindig is fájt nekem, hogy nem fogadja el anyumat édesapám feleségeként és förtelmes dolgokkal keseríti meg az életét. Olyanokkal, mint pédául: más nem tisztességes nőket akar apumra tukmálni, mikor anyum még csak 6 hétben volt velem, és annak idején a testvéremmel; folyton hazugságokkal rágalmazza.

És mégis folyton az áldozatot játsza mindenki előtt, és hogy anyum milyen rossz. Pedig anyumat tényleg megbecsülik és tisztelik, míg mamám még a lányát sem tudta megnevelni, aki elhagyta 1 újszülött gyerekét és a mostani gyerekei csak akkor kellenek mikor meg tudja őket lopni(habár még kiskoruak) és a férjét sem tiszteli.

Sajnos nem rég apum egy súlyos autóbalesetet szenvedett, az állapota nagyon kritikus volt 2 hónapig (addig az intenzíven volt, amiből majdnem 1 hónapot kómában). Csak anyum és én álltunk mellette, míg mamám csak egyszer jött be, akkor is mert anyum elvitte. Szó szoros értelemben nem törődött vele, míg az alkoholista lányát az egekig magasztalja.

De szerencsére apum jobban lett fizikailag (sajnos az ütés miatt az agya, mármint a gondolkodása sokat romlott).

És ekkor nagymamám elkezdte a hazugságait, miszerint anyum csak megjátszotta a hű feleséget, csak a nagymamám törődött apummal és ilyenek.

Mindezeket addig csinálta, míg most anyum kapott egy idegösszeroppanást és a korházba került. Erre apum nagyon megiedt és ő is bekerült a kórházba a sokk miatt.

Ezek a dolgok persze most sem érdekelték mamámat, míg én éjt nappalá téve dolgoztam, hogy legyen miből kifizetnem a szüleim kórházi költségét, és hogy visszajöhessenek a testvérem és mellém.

Három keserves hónap után hála az Istennek sikerült hazahoznam, úgy hogy nem tartozom a kórház fele, itthon a számlákat ki tudtam fizetni, és a testvéremet is fenn tudtam tartani (az már mellékes, hogy nekem sokszor még hamburgerre sem telt)

És most mamám nem hagyja, hogy örvendjünk a testvéremmel a szüleinknek, mert nagyon mocskos dolgokkal kezdett minket rágalmazni."

2011. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én meny vagyok, és irigylem azokat, akiket elfogadott az anyósuk :(
2011. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!