Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem változtat semmin, de...

Nem változtat semmin, de elmondjam exemnek, hogy mit tett anyám? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk, Ő kezdeményezte. Később egy közös ismerősön keresztül megtudtam, hogy alakulgat neki valami egy másik lánnyal, és kiborultam. Anyám egyetlen szó nélkül elvette a telefonomat, és írt egy sms-t a fiúnak, hogy dögöljön meg...Én magamra vállaltam, mert féltem, hogy anyu emiatt összetűzésbe keveredne a fiú anyjával, így anyám helyett is én kértem bocsánatot...Persze a fiú gyűlöl, azt hiszi képes lettem volna a halálát kívánni. Anyám már sokszor megtette ezt. Pl. a szakítás napján telefonban üvöltött a fiúval a tudtom nélkül.(én éppen bevásároltam, amikor hazaértem, akkor fogadott az email, hogy mekkora k.csög anyám van...) Nem értem, miért tette ezt anyám. Én szeretem a fiút, még egy nagyon pici esélyt látok rá, hogyha ezt elmondom neki, talán megbocsát, de nagyobb a valószínűsége, hogy nem hiszi el. Mit tegyek?
2011. jan. 20. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű, hogy nem fogja elhinni, ennek már mindegy.

Annyit tehetnél, hogy megkéred anyád, vallja be ő, hogy ő írta.


Egyéb iránt marha sürgősen állítsd le valahogy, hogy beleugasson a szerelmi életedbe és így lejárasson, mert nem lesz jó vége.

Erre egy komoly kapcsolat is rámehet később, mikor te nem szeretnéd.

2011. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt magadra vállalni! Mondjuk én biztos, hogy letisztáznám és az igazat mondanám el neki. Anyámnak meg nagyon beolvasnék és megmondanám neki, hogyha mégegyszer így beéget, akkor vissza fogja kapni.
2011. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő szakított veled vagyis már nem szeret. Hagyd békén, ne mondj neki semmit mert tök felesleges
2011. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Megérdemled ha a fiú többé rád se néz.Anyád intézi a zezrlemi életedet ,elveszi a telódat irkál sms a volt párodnak,basszus hány éves vagy 12...Sose lesz normális kapcsolatod,mert anyád fogja azokat is intézni,állj már a sarkadra.
2011. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez rohadt gáz anyukád részéről. Nem írtad, hány éves vagy... de szerintem állítsd le, nincs joga ilyen módon beleszólni az életedbe. Ha nem szereti az exedet: szíve joga, de ezt egyedül Neked mondhatja, Neked szidhatja... Szerintem már az is gáz, ha ő maga pocskondiázza szemtől szemben a párod (én már emiatt is sz*ul érezném magam), de az, hogy elveszi a telód, és a NEVEDBEN ír... hát ez a leggázabb.


Beszélj vele sürgősen. Ahogy írták korábban, erre rámehet később kapcsolatod... előzd meg.

2011. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer azon kapod majd magad, hogy anyád fog helyetted szexelni is velük. :S
2011. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy érjem el, hogy a fiú végighallgasson. Most indulok majd abba a városba, ahol lakik, szerintetek kicsikarjak egy találkozást? Hátha meg tudnánk beszélni...Nem akarok elválni haraggal.
2011. jan. 20. 14:40
 8/9 tetris ***** válasza:

Kedves! Ez a hajó elment! Fogadd el! Mondhatsz te itt már akármit, nem változtat a lényegen.

Tényleg azt reméled, hogy ha kiderül, hogy anyád írta azt az üzit, akkor majd az exed a nyakadba borul, és ott folytathatjátok, ahol abbamardt? Ugyan! Ez már nem oszt, nem szoros.

Azért anyádat se értem! Mi jogon avatkozik bele a magánéletedbe?

2011. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emberileg megérdemelné, hogy elmondd.
2011. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!