Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok hobbija a fotózás lenne, és bizony sokszor fotóz nőket meztelenül?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy szeret és sosem csalna meg. És természetesen támogatom, és sosem hozom fel neki, hogy zavar. De azért magamban néha fel tudnék robbanni, mikor indul a műterembe. Tudom, hogy féltékeny típus vagyok (bár nem veszekszünk emiatt soha), de nem tudok megváltozni :(


21L, ő 31F


2011. jan. 20. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudnám elviselni, ezért nem is jönnék össze ilyen pasival.. én iszonyat féltékeny típus vagyok..
2011. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyit, mint egy orvosfeleség, aki tudja, hogy férje ura nőket is vizsgál.
2011. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
18:03 féltékeny=bizalmatlan
2011. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

ha megismerkedéskor is ezt csinálta volna,akkor össze sem jövök vele

ha már együtt vagyunk és akkor találja ki,addig hisztiznék amig nem madarakat kezd el fotózni:D


én nem viselném el,nem tudnám magamba fojtani

23/N

2011. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Te meg járj el aktmodellnek másokhoz! Ennyi. :)
2011. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg 1-szer 2-szer szépen,hoggy viggyen magával.Kíváncsi vagy a munkájára. Aztán várjad a reakciót.Majd megglátod.
2011. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az orvosok is meztelen nőket operálnak, mégis sokuk családos ember. Ha tényleg komolyan csinálja a fotózást, akkor a modellre sem nőként, hanem tényleg modellként tekint.
2011. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nos, itt jön a duplacsavar: én is voltam már (akt)modell... hivatásos táncos voltam külföldön (NEM ÚGY..színházban), és elvállaltam egy fotós barátom felkérését. tudom milyen világ, tudom, hogy semmi veszély nem fenyeget, tudom, hogy rajtuk kívül ott lesz egy csomó más ember (sminkes, fodrász..), de kicsit mindig zavar. szerintem kezeltetni fogom magam, visszaolvasva tök gáz vagyok.. :))
2011. jan. 20. 18:11
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Azért operáció közbe nem fognak nekiállni a felek szerelmeskedni, viszont egy fotózásnál simán lehet. :D Még a hangulat is forró lehet, viszont egy műtőben.... hát. :D Ébren sincs az illető.

Én nem jöttem volna vele össze.

2011. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egyébként nem ez a munkája, csak hobbi, tudtam erről, és nemcsak nőket fotóz, hanem mindenfélét.
2011. jan. 20. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!