Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges egy 7 éves fiúval...

Egészséges egy 7 éves fiúval meztelenül egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés

Aupair vagyok egy elvált apukánál.

A nagyobb fia velünk lakik, a kisebb, 7 éves az anyjával él, de gyakran alszik itt.

Ilyenkor az apukáékkal alszik egy franciaágyon ahol a pasi és a mostani barátnője is meztelen és általában a nőhöz bújva fekszik.

Sőt, a nő meztelenül mászkál, fürdik a fiú előtt, ruha nélkül birkózik vele, a kisfiú simán markolássza a melleit a nőnek.


Nem ítélem el őket, nyitott gondolkodású vagyok, de én biztos nem csinálnám ezt.

Az jutott eszembe egy előbbi kérdés kapcsán, ez vajon nincs valamilyen hatással a fiú fejlődésére a későbbiekben?


2011. aug. 9. 22:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát.. baromira beteges az egész, de mit tudsz csinálni? :( Nincs joga senkinek beleszólni.. de ha mégis vállalod, hogy kinyilvánítod nemtetszésedet, akkor kereshetsz új helyet, és ők folytatják ugyanúgy. Amúgy meggyőződésem, hogy a gyereknek egyáltalán nem tesz jót fejlődéslélektanilag ez az egész. :((
2011. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon morbid. Betegesen az!
2011. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Elég fura, szerintem nem normális, de nem nagyon tudsz mit csinálni.
2011. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Á, én se vagyok prűd, de ez már nekem is sok....
2011. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%

Egy fiúnak mi baja lenne belőle? Maximum megdugja majd a fél megyét 10 év múlva... Ha kislányról lenne szó akkor más lenne a véleményem... Persze azért mi sem igy viselkedünk a fiaink előtt, de a meztelenkedésből semmi baj nincs szerintem, az én szüleim is meztelenül mászkáltak mondjuk fürdés előtt. És semmi bajom nem lett. :)


29/N

2011. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez durva!
2011. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Amúgy ők ilyen "nyitott" pár, a pasi is simán leáll előttem rágcsálni a nő melleit... :))

Engem nem zavar, de a gyerekek miatt furcsállom.

2011. aug. 9. 22:55
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
'Maximum megdugja majd a fél megyét 10 év múlva...' - jah, hát pontosan ez a baj. Ez a fajta nem szokta kérdezni a csajt, hogy akarod-e bébi, hanem dug majd akkor is, ha a nő tiltakozik. Bravó!
2011. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
gusztustalan. Sztem keress másik családot.
2011. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem keresek, mert mint említettem, engem nem zavar különösebben a dolog, na meg alig kell dolgoznom és ehhez képest jól fizetnek :)


Csak érdekel mások mit gondolnak a helyzetről.

2011. aug. 9. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!