Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok hobbija a fotózás lenne, és bizony sokszor fotóz nőket meztelenül?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy szeret és sosem csalna meg. És természetesen támogatom, és sosem hozom fel neki, hogy zavar. De azért magamban néha fel tudnék robbanni, mikor indul a műterembe. Tudom, hogy féltékeny típus vagyok (bár nem veszekszünk emiatt soha), de nem tudok megváltozni :(


21L, ő 31F


2011. jan. 20. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, persze teljesen hülyének fog nézni elősször, de neked talán segít ha elmondod neki és nem leszel már annyira féltékeny.

Igaz én csak egyszer voltam életemben féltékeny, de ez segített.

28/L

2011. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

meztelen pasikat is fotóz?

kétlem...

2011. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

meztelen pasikat nem fotóz. viszont általa ismerek egy hölgyet, aki háromgyermekes családanya, mellette fotós - tanít is a Képzőművészetin -, és hobbija (fő témája), hogy erekciókat fotóz. úgyhogy érdekes dolog a fotóművészet. :)


ez biztos, hogy nem lesz szakítóok nálunk (és remélhetőleg más sem). csak érdekelt, mások hogyan állnának a dologhoz.

2011. jan. 20. 20:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem cidriznék. És nem vagy gáz. Szerintem nagyon szimpatikus a hozzáállásod. Esetleg beszélgethetnél vele a dologról. De nem hiszem, hogy ez bármelyikőtök részéről veszélyeztetné a kapcsolatot.

Bár igaz, én a hosszú póráz híve vagyok...

2011. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!