Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerek fejlődésére milyen...

A gyerek fejlődésére milyen befolyással van ha állandóan látja a szüleit meztelenül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Sokkolni fogja hogy az oviban mindenki ruhában mászkál.
2011. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Elképzelhetö hogy nyilvános helyen leakar majd vetközni, valószínü nudista lesz.

Németeknél a kisgyerekek együtt meztelenkednek a nudista strandon, vagy a fürdök nudista részén a felnötekkel. gusztustalan.

2011. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én nem meztelenkedtem a gyerekeim elõtt, igy az a véleményem, hogy jobb azért ha a testi titkainkat nem mutogatjuk a gyerekeink elõtt. En a szüleimet sem làttam meztelenkedni sohasem.

En nekem pl. a nõvérem a 20 éves fia elõtt félmeztelenül napozik. Hàt nem tudom, mindenki ùgy vezeti a sajàt életét, ahogyan neki tetszik.

2011. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semennyire. Én és nővérem úgy nőttünk fel, hogy nem volt titkolózás. Láttuk mindketten mindkét szülőt meztelenül és a mai napig nem jelent gondot, hogy be akarok menni mikor épp vmelyik fürdik. Tudom furán hangzik, de ettől még normális lettem, nem akartam senki előtt levetkőzni, sőt szégyenlős is vagyok picit, semmiben nem szenvedett csorbát a fejlődésem, bár tuti, hogy én a gyerekeim előtt nem fogok meztelenkedni. 24L
2011. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
32%
nem biztos, hogy hatással lesz rá, de szerintem nem egészséges dolog. én sem láttam a szüleimet meztelenül, ők is engem utoljára gyerekkoromban (illetve anyu majdnem-meztelenül, mikor a menyasszonyi ruhámat segített felvenni). én sem fogom ezt divatba hozni a saját gyerekeimnél.
2011. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk a pedagógia prof. azt mondta, hogy szerinte nem egészséges. Mondjuk nem indokolta meg semmivel, de szerintem sem kifejezetten hasznos...
2011. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

én láttam a szüleimet és a gyerekeim is engem

nem lettem se beteg, se magamutogató, se megrögzött naturista. és a gyerekeim se lettek azok.

2011. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi befolyása lesz, hogy nem fog problémát okozni neki a meztelenség. Illetve később amikor közösségbe megy, valószínűleg furcsállni fogja, hogy mások nem meztelenkednek.
2011. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Jobb ha meztelenül látja öket mint ha prüdek lennének, egészségesebb szexuális élete lehet felnötként.
2011. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Páromnak semmi baja nem lett tőle. 27 év éves, átlagos ember, semmi prűdség, vagy vetkőzési kényszer nincs benne, nem beszélve egyebekről.
2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!