Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csinalnatok a helyembe?

Hogyan csinalnatok a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel nagyon joban vagyok, segit mindenbe, jon hozzam, megyek hozza...stb. De nekem tetszik az illeto, hogyan tudnam meghoditani?
2011. jan. 20. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22, ill. 29
2011. jan. 20. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki jelzéseket, ha nem veszi a lapot, akkor meg is mondhatod neki, hogy te többet szeretnél a barátságnál.
2011. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kellene elkapkodni. Addig izgalmas, amíg nem dől el minden. Hogy majd mikor? És hogyan? És ki kezdi majd? És milyen lesz? És ott van még a lehetősége, hogy merre fejlődnek a dolgok.
2011. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 megölömatesóm ***** válasza:
Szerintem úgy kellene meg csinálod de persze attól függ, hogy hány éves vagy mert nekem van egy jó barátom és azt úgy értem el, hogy beszélgetek vele msn nen ugy jobb barátod lesz mint képzeled menjél el vele moziba.stb stb stb
2011. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En 22 eves vagyok o meg 29. Olyan a kapcsolatunk hogy beszelgetunk msn-n, telefonon, neha latogatjuk egymast...meg egyszer egyszer elhiv egy egy koncertre...
2011. jan. 23. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld a szemkontaktust. Nézzél rá elbővölően. Szempillagyakorlatokat otthon is végezhetsz. Lehunyni, a szemgolyót másfelé fordítani, aztán visszanyitni. Vagy máshol kezdeni, lehunyni, szemgolyót odafordítani, és mikor kinyitod, már őt nézed. Aztán mindkét szemet egyformán kicsit összehúzni, szempilla félig le, és úgy nézni, de csak egy röpke pillanatra.

Másik javaslat: Olvass szerelmes regényeket. PL: Danielle Steal-tól.

2011. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy nagyon kihívó ruhát, olyant, ami alig takar valamit, vegyél rá egy pulcsit, majd ha kettesben lesztek, és jó az alkalom mond azt, hogy nagyon meleged van, és vedd le a pulóver, meg "véletlenül" kiesik valami a kezedből, te nagyon lassan lehajolsz érte, úgy, hogy a fenekedet lássa. Egy férfi sem hagyja ezeket figyelmen kívül.
2011. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!