Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Egy srác utóbbi időbe enyhén próbálkozik nálam. /Ilyen apró megjegyzéseket tesz, + utóbbi időbe mindig rámír ha látja hogy gép közelbe vagyok/ egy bnőm mesélte hogy régebben csinálta vele is és akkor kiderült hogy azért//

Én igazából nem akarok tőle semmit.

Egyrészt van is barátnője én nekem meg ugy be se jön.

Barátnőjét nem ismerem. Vele nem egy településen laknak. Rá annyit mondott hogy idők kérdése és vége annak a kapcsolatnak csak megakarja várni a végét. /basszus de akkor miér nem szakit a hülyéje?/


2011. aug. 2. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
minél előbb megkedvelném vagy nem írnék vissza neki
2011. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töröld, tiltsd!!!!!!
2011. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Letörölni, letíltani msn-ről!
2011. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a megoldás, ha letiltod. Vagyis ez is megoldás, de szerintem jobb, ha az őszinte, nyílt megoldást választod.

Írd meg neki, hogy nem jön be neked és egyébként is van barátnője, foglalkozzon vele, ha pedig már nem szereti szakítson vele, de ne nézze hülyének a barátnőjét se.

Annyi a lényeg, hogy röviden, tömören írd meg neki miért nem és kész.

16/L

2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

olyan lerazoan dumalj vele:D

vagy egyszeruen figyelembe se vedd

2011. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Big Boss ***** válasza:
szerintem kösd föl a kukijánál fogva, hogy azt is meg bánja, h él szerintem ez a megoldás
2011. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha ezt vele beszélnéd meg. Kérdezz rá konkrétan mit is akar tőled.Ha ködösít akkor tiltsd ha bevallja akkor is.
2011. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!