Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépen kérem a segítségeteket....

Szépen kérem a segítségeteket. Nagy bajban vagyok. Mit tegyek? Hová menjek?

Figyelt kérdés

Anyámmal tegnap összevesztünk, én felültem a legelső vonatra, és most a volt barátom legjobb haverjánál vagyok. Most beszéltem anyámmal, azt hazudta a családnak, hogy a volt barátoméknál vagyok, mert kibékültünk, és közölte, h csak holnap, vagy holnapután menjek haza. Addig nem maradhatok a legjobb barátja nyakán, mert exem ide fog jönni, én pedig még szeretem, ő gyűlöl, és képtelen lennék a szemébe nézni. Nagybátyám nem túl messze lakik innen, dél körül felhívom, hogy megkérdezzem, otthon lesznek-e a hétvégén, ha igen, akkor oda megyek,ha nem...akkornem tudom mi lesz. Anyám egyelőre nem fog hazaengedni, max. az utcán tengődhetnék. Most nem tudom mit csináljak. Tisztára bemajréztam, hová menjek?


egy 17 éves lány


2011. jan. 21. 08:31
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Anyu most írt üzenetet, hogy még tényleg ne menjek haza. És hogy rájött, mennyire rossz anya volt,hogy fel sem tűnt neki, hogy az elmúlt 4 hétben megalapoztam, hogyha kidob, legyen hová mennem. De nem gondoltam, hogy esetleg 3 napig nem akar látni! :S
2011. jan. 21. 08:33
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted 3 nap után mi változik? Miért pont hétvégén nem mehetsz haza? Anyád programot csinált magának, amiben te nem vehetsz részt? Hívd fel a nagybátyádat, hogy oda tudjál menni!
2011. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha rájött, hogy rossz anya volt, akkor miért nem akar látni? Ráadásul három napig? Nem nagyon értem az indíttatását.. Van valamennyi pénzed? Mehetnél egy motelba, vagy esetleg valami barátodhoz? Csak van két barátod, akiknél megszállhatnál két éjszakára, mindkettőnél egyet-egyet, így nem lennél a "nyakukon"
2011. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szépen hazamész és megmondod hogy összevesztetek a pasival és kibékülsz anyukáddal.

Nehogy már az utcán legyél 2 napig.

2011. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nincs kulcsod a lakásotokhoz?
2011. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Bocs, de ahhoz, hogy válaszolni tudjak, léci elmondanád, hogy mért dobott ki?
2011. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék rá, hogy egy 17 éves lányt miért dob ki az édesanyja. Az én neveltetetésemből kifolyólag, nem tudnék olyan indokot, amit ne lehetne megbeszélni és megoldást találni rá. Azt, hogy elküldött én nem tudom megérteni. Neharagudj nem téged és a családodat bírálom, csak az érzéseimet írtam. Minden jót!
2011. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Egyik reggel sírva ébredtem fel, és elkezdett velem üvöltözni, hogy mit képzelek magamról, nem csaknekem van jogom kiborulni. Amikor bezárkóztam a fürdőszobába, akkor rám akarta törni az ajtót, amikor meg kinyitottam, majdnem szétverte a fejem. Megvártam, míg elment dolgozni, leszerveztem hogy legyen hol aludnom, és felszálltam a legelső vonatra. 150 km-rel messzebbre menekültem előle. Most itt ülök a haver szobájában, egyedül vagyok a lakásban, gondolkodom, hogy vasárnapig hova tudnék menni. Kb. 4000 ft-om maradt, abból kaját és innivalót akarok venni. Nem tudom, mi lesz velem, nem merek hazamenni, mert a testvérem is agresszív, van hogy meg akar verni, de minimum úgy megszorítja a kezem, hogy üvölteni tudnék. Most ő is otthon van :S Dél körül megpróbálom felhívni a nagybátyámat, hátha Ő segít...De ha nincs otthon, hát nem tudom mi lesz :S Mert akinél vagyok, exbarátom legjobb haverja, és ha idejön exem, kiugrom az erkélyről...Nagyon félek tőle, amikor csak tehetem, menekülök.
2011. jan. 21. 08:55
 9/35 A kérdező kommentje:
Amúgy azzal, hogy eljöttem, egy bizonyos értelemben meg akarom leckéztetni anyámat, mert decemberben volt, hogy hajnali egykor kirakott az utcára, és pénzem sem volt. Meg elég sokszor üvölt velem ok nélkül, ha meg rászólok, hogy ne tegye, akkor minimum megver...Volt, hogy eljöttem exemékhez, és a combomon látszott anyám öt ujjának a nyoma bezöldülve, bekékülve, és nem tudtam kimagyarázni, hogy az hogy keletkezett...És exem anyja is meglátta...
2011. jan. 21. 08:57
 10/35 anonim ***** válasza:
53%

Istenem! Te kértél tegnap is segítséget, igaz?

Menj el a családsegítőkhöz! Nem sok más lehetőséged maradt, ha a nagybátyádat nem tudod elérni. Azért próbáld hívogatni, talán ő segíteni fog!

Anyád meg szégyelheti magát! Add meg a számát, én elrendezem, ne félj!

2011. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!