Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek ezután a barátomék...

Hogy menjek ezután a barátomékhoz, ha otthon van az anyukája?

Figyelt kérdés

Elég rég óta együtt vagyunk a barátommal és ma suli után elmentem hozzájuk egy picit,mert úgy volt,hogy a szülei csak 5 után érnek haza,mert az apukájának el ment tárgyalni vidékre,az anyukájának meg valami értekezlete volt.

És hát...a nappaliban voltunk és az anyja csak úgy a semmiből bejött hozzánk és elég fura helyzetben talált minket(vagyis inkább engem).

Eddig nem tudta,hogy én együtt vagyok a fiával,mert nem akartuk,hogy anyukám megtudja(borzasztóan régimódi),hogy van barátom.

De most gondolom leesett a barátom anyujának,hogy mi is a szitu.

Utána csak köszöntem,felvettem a blúzomat és eljöttem.

Mondta a barátom,hogy maradjak még,mert nem gond,ha ott vagyok de én nem akartam maradni,mert olyan ciki volt a szitu :$

Sokat voltam már náluk,de akkor senki nem volt otthon vagy ha otthon is voltak a szülei,akkor csak azt mondtuk,hogy segít nekem a matekba.

De gondolom így már az is leesett az anyujának,hogy már akkor is jártunk.


Most attól félek,hogy az anyukája elmondja anyának,hogy én ott voltam.

Meg ezután hogy viselkedjek a barátom anyukája előtt?

Mert elég furán nézett rám akkor és ott...és ráadásul a sulinknak a gazdasági igazgatója vagy nemtudom mije...

Szóval szinte naponta látom.


Mit tegyek?

Meg kérjem,hogy ne mondja el anyának,hogy ott voltam náluk?

Vagy hagyjam az egészet?



14L


2011. szept. 21. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
98%
Azért nézett furcsán, mert 14 éves vagy. Fiatal vagy még, hogy ilyen szituban rajtakapjanak. Biztos, hogy elmondja anyukádnak, de talán egy próbát megérne, ha beszélnél anyukájával.
2011. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
69%

az eszem megáll, hogy ennyi idősen ilyeneket csinál egy lány...de nem baj, te teszed jól, úgyis már csak a prostik élnek jól a mai világban, mire 18 leszel komoly kis karriert futsz be...

hát én el is ástam volna magam azon a szent helyen, ahol meglátott az anyja...ne kerülj szerintem a szeme elé

2011. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Miért lennék ettől prosti?

Szeretem és Ő is szeret engem.

Mi csak jól éreztük magunkat.

Nem kioktatást kértem,hanem normális választ.

2011. szept. 21. 16:31
 4/67 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor állj elé, és mondd el ezt neki is.
2011. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
86%
hát igen,14 évesen mégiscsak még nem kellene ilyeneket csinálnod.sztem csinálj ugy mintha nem tortent volna semmi.termeszetes dolog,hogy ha 2 ember szereti egymast,tortennek ilyen dolgok.bizony az mas steszta,hogy fiatalok vagytok meg
2011. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
74%
Elég ciki 14 évesen ilyen szituációba kerülni. Szerintem hanyagold kicsit a látogatást. :D Pfff...
2011. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Jó,de az a nő alapjáraton után engem...Én sem tudom,hogy miért,de nem szeret és ezt a barátom is látja.
2011. szept. 21. 16:34
 8/67 anonim ***** válasza:
88%
Csodálkozol hogy nem szeret?Nem is fog.Ő rendes nőt akar a fiának nem egy ribit.
2011. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy most nem tudsz belegondolni, de majd pár év múlva igen, hogy ez miért gáz.


Ha én hazamennék, és egy 14 éves fruskát félmeztelenül találnék a fiammal, lehet, hogy én is zabos lennék. Pedig nem vagyok se szülő, se prűd.

24/L

2011. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
78%
Konkrétan mit csináltál, mert azért nem mindegy. 14 évesen egy kis csókolózás, max egy kis simi még belefér, attól még nem fog elítélni.
2011. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!