Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek? Ne menjek? Írjam meg?

Menjek? Ne menjek? Írjam meg?

Figyelt kérdés

Lesz egy tanulmányi kirándulásunk november végén külföldre, és nagyon megérné, mert egy hét alatt szállást, napi egy meleg étkezést és minden belépőt megkapnánk 20.000 forintért.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy van-e egyáltalán kedvem (tudom, hogy ezt ti se tudjátok eldönteni helyettem, de le- vagy rábeszélhettek), másrészt nem nagyon van most egybe húszezer forintunk, ketten élünk édesanyámmal :\

Ja meg lehet, hogy a minor szakos óráimról nagyon szívás lenne lemaradni, ez a legfőbb ellenérvem a pénz mellett..

Viszont külföldre menni nagyon szeretnék.

Motivációs levelet kell írni tegnapi határidővel (de még hétfőig lehet egyébként...), szóval mostmár el kéne döntenem.


2011. okt. 1. 22:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Végy elő 2 papirt, az egyikre ird a mellette, a masikra az ellene szolo erveket, és a végén vesd ossze! Konnyebb lesz donteni.
2011. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedbe elmennék. :) Szerintem jó lehet.Kicsit te is lazíthatsz. Meg 20.000forintért még a "szomszéd városba" se mész el. Szóval én csak rábeszélni tudlak. Ráadásul külföldön sok mindent láthatsz,tanulhatsz csak a javadra válik. :) (Aztán jó utazást :P )
2011. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 bánomisén ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, még hozzátenném, hogy érdemes lenne megbeszélned anyukáddal is. Ezek szerint ő a kereső nálatok, az utazás anyagi részében ő tud dönteni.
2011. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

igen, ő a kereső, szeretnék dolgozni én is, csak egyetem mellett nem tudom bevállalni, mert legtöbb órám gyakjegyes, azon kívül meg tanulni kell egyikről a másikra..

Szerinte menjek.

hm...

2011. okt. 1. 22:31
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az érvek-ellenérvek részei legyenek:


- Anyu támogatja/nem tamogatja.

- Később nem biztos, hogy adodik ilyen olcso lehetoseg.

2011. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Menj el!Lehet h soha vissza nem térő alkalmat szalasztanál el! Az órák anyagát el kérheted mástól. A pénzért még megdolgozhatsz, egy egész élet áll előtted. De egy élményt nem pótolhatsz...
2011. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem hollandiai útról van szó véletlenül?
2011. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 bánomisén ***** válasza:
100%

Ha édesanyád is azt mondja, hogy menj, akkor biztos megoldja, hogy legyen rá pénz. Menj, lehet, hogy többet ilyen alkalmad nem adódik, az elmulasztott órákat meg majd bepótolod, egy hét nem a világ. Érezd jól magad!

Megírtad már azt a motivációs levelet? ;-)

2011. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

ma 22:34

csoporttárs vagy? :D

2011. okt. 1. 22:35
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
menj:)
2011. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!