Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám bolond, hogy lehetne...

Anyám bolond, hogy lehetne leálítani? Fontos!

Figyelt kérdés

Tesóm vasárnap kap egy macskát,és pár napig a házban lesz,hogy szokjon minket,meg ne szökjön el. És anyám tegnap egész este,2 órán keresztül azért ordított,hogy ide nem lesz macska,a jeggyűrűt levette,azt mondta hogy válik,meg hogy van pasija(ami biztos hogy nem igaz!!),meg stb.. Most én vagyok neki a k*rva,meg stb.. -.-" Nem főz,apu főz napok óta. És anyám külön alszik aputól,nem tudjuk miért,és van egy sötét színű függöny az ajtaján,amin nem megy be a fény,és tesóm a szobában volt és tv-zett halkan,én itt a gépnél,apu meg a szobába a másik gépnél,és égett kint a nappaliba a villany,és kijön ordítva,hogy minek kell hangoskodni,meg hogy takaroggyak fürödni. :| Pedig nincsen semmilyen kellemetlen szagom,apu mindig azért szól,mert meglehet fulladni a dezodor és parfüm tömeg miatt ami rajtam van. Olyanokat talál ki a szomszédnak hogy én meg a tesóm a véres bugyit meg ilyet az ágyunk alatt tartjuk (pedig tesómnak meg nekem is olyan ágyam van hogy nincs is alja,nem lehet alá pakolni!!),a sminkemet elveszi,a hajvasalómat is lenyúlja,olyan mint egy gyerek. -.-" Ha apu vesz nekem meg tesómnak vmit,neki is kell vagy hisztizik!! Magyarán elhordd engem meg apuékat is mindennek,baromságokat talál ki,idegbeteg,és nem lehet vele beszélni. Nem törődik velünk.

16L


2011. jan. 21. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...


Azt gondolom, hogy a probléma megoldása apukád feladata lenne.


Fel a fejjel!

2011. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúúúú, anyukád eléggé meg van zakkanva. Amin 16 évesen aligha tudsz változtatni. Ez apukád feladata lenne, hogy helyre rakja végre.
2011. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehet klimaxol...sajnos nehéz helyzetben vagy, megértelek, de itt tényleg csak Apukád tudna segíteni! Beszélj vele, hogy Anyukádon segítsen!
2011. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok apádnak aki még el is vette egy ilyen debilt...Amúgy anyukádnak lehet agyára ment a család...
2011. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bizony, Anyukádnak segítségre lenne szüksége, méghozzá szakemberére. te ezzel nem sok mindent tudsz kezdeni, ha csak azt nem, h rábeszéled apukádat, h vigye orvoshoz, mert ez nem normális.
2011. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért én szívesen elbeszélgetnék az anyukával is..

Mert ugye meg kell hallgatni a másik felet,is,hogy egyáltalán véleményt mondhassunk..

2011. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mért nem vállik apúd, amúgy ha ilyen idegbajos mindent rá kell hagyni nem reagálni a hisztire.
2011. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Anyukádnak csak 2nagy pofonra van szüksége,apádtól:)
2011. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Apádat kéne fenékbe rúgni, hogy bújjon ki végre a meleg kis papucskából, álljon végre a sarkára. Verekedni nem kell, anyádnak problémája van, az nem orvosolható veréssel.

Te nem sokat tehetsz, kezdj pénzt gyűjteni, hogy minél hamarabb külön albérletbe tudjál költözni, vagy ami még jobb: Tanulj rendesen, juss be egyetemre és irány a kollégium! Én is ezt csináltam, bár nekem nem pont ilyen problémám volt, de bevált. Sőt, azóta anyukámmal rendeződött a viszonyunk is. Hozzáteszem, illetlen, tiszteletlen soha nem voltam anyukámmal.

2011. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!