Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen "bolond"...

Másnak is ilyen "bolond" családja van?

Figyelt kérdés

Apum minden nap veszekszik valami miatt. Ha vásárolni vannak,és nagyritkán elkísérem őket,akkor is csak a vita megy köztük. Van egy hugom, ő nagyon zsivány,most az egész család azzal van elfoglalva,hogy én állítólag cigizek,mikor még a szagát sem bírom,és a tesóm nagyban veszi és szívja a cigit, aztán a csikket behozza a házba,eldugja,és felkiált hogy mit talált,biztos én dugtam el. Anyám meg este főleg bolond. Kiabál velem,rámszól hogy ne egyek,meg ne igyak ezt meg azt,ha gépezek az a baj,ha a konyhában vagyok és segítek az a baj,itt minden baj. Semmit nem tudok velük megbeszélni,pedig most főleg kéne!! A tanulásban se segítenek, barátnők szoktak,nekik mondok el mindent.

17L, tesóm 14L


2011. máj. 16. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal bolondabb :) Amikor legközelebb hugod ilyet csinál, mondd meg hogy hazudik és kész.


Örülj neki, hogy nem segítenek, abból is veszekedés lenne: én is irigyeltem, azokat akiknek segítenek a szülei. Egyszer rávettem anyámat, hogy tanuljon velem...bár ne tettem volna :)

2011. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég szűk látókörűek (ne haragudj) a szüleid, ha elhiszik a húgodnak azt, h te cigizel. Hiszen ha cigiznél, azt nyilván titkolnád, és nem a házban szórnál el itt- ott csikkeket. Na, mindegy...

Egyébként a tanulásban mit kéne segíteniük? A legtöbb ember már általános felsőben önállóan tanul.

De hogy valami hasznosabbat is írjak: hagyd őket figyelmen kívül. Vonulj be a szobádba, olvass, hallgass zenét, tanulj, ne menj velük vásárolni! Ennyi. Nem mondom, h vond ki magad a családi életből teljesen, de mikor látod, h feszült a helyzet, légy láthatatlan, mert így úszod meg a legkevesebb veszekedéssel.

2011. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nálam szerintem még rosszab a helyzet... nev.apum egésznap dolgozik.. anyum egésznap itthon van az öcsémmel ( 1 éves) És ha hazajövök a suliból rögtön megy a veszekedés... rámszól hogy ne legyek a konyhába, ne hagyjam ott a poharat.. segítsek neki... vigyázzak az öcsémre.. és egésznap a veszekedés megy.. aztán hugomat hazahozom (nekem kell!) ( 6 éves) Ő folyton árulkodik.. bejön a szobámba.. öcsémmel szaladgálnak amikor tanulnák.. aztán .. még emelett próbáljak meg tanulni..

Nagyon idegesítőek.. elegem van már belőlük...

15L

2011. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak élhetne anyum és "csesztethetne" de legalább velem lenne :-(
2011. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi történt anyukáddal?
2011. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, csak mi 2 évvel idősebbek vagyunk a húgommal, mint ti. Majd leszoknak róla a szüleitek, csak légy kitartó! Ha kell, vágj vissza nekik, ne hagyd, hogy nekik legyen igazuk! A húgod meg majd kinövi, az enyém is kedzi kinőni (16 éves). Volt, hogy rám is rámkente a cigis dolgot, hogy én dugtam el, de szerencsére az én szüleim bennem jobban bíznak. Ha nem hisznek neked, akkor meg álljanak fejen, tegyél rá nagy ívben. Majd ha azt látják, hogy eltávolodtál tőlük, akkor talán észheztérnek. Bár az enyémeknek az sem használt, de az enyémek érzéketlenek, sosem szerettek minket igazán, csak az elvárásaikat hangoztatták mindig is. De a tiédek lehet mások, próbáld meg.
2011. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát tegnap apu rám kent megint pár dolgot,de meguntam,és jól kiosztottam,szinte köpnyi-nyelni nem tudott,utána meg a tesómra kente. :D Rájött hogy nem én vagyok a zsivány,hanem a "kicsi",mert tudja hogy mindig engem vesznek elő.
2011. máj. 17. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyukám elhunyt 4hónapja

21/N

2011. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
enyém is beteg = (
2011. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, gratulálok :D ahogy látom, nem is volt nehéz :)

csak így tovább! első

2011. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!