Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám teljesen bolond. Mit...

Apám teljesen bolond. Mit csináljak szerintetek? Alkoholista és egyben idegbeteg is. Egész nap ordít haza jövök és itthon vagyok az a baj ha elmegyek az a baj bármit csinálok baj.

Figyelt kérdés

Valamikor haza jövök délután 3kor suli után bevan rúgva és hajnali 2-ig hallgatnom kell.

Valamikor 1 hétig utána úgymond normális... utána 1 hónap ivás heti 3szor részeg ilyesmi. Napi 4sör 2-3 feles az a minimum mostanában....

Volt már rá példa hogy éles eszközzel indult nekem..

Egy nap teljesen jó kedvű volt leültem vele beszélni hogy csináljon valamit erre elkezdett velem ordibálni azért is.

Nem tudom mit csináljak szerintem elkéne költöznünk , de sajnos képes lenne utánunk jönni és akár leszúrni minket.

Rendőrséget nem hívom mert egy távoltartási szart sem ér neki mégjobban felhergeli magát..

Általában leköcsögöz engem ez még a jobbik esett.

És ha el is költözök sulit hogy fogom elintézni ? Ilyen esetben valamin keresztül lehet kérni magántanulói engedélyt vagy hogy van ez pontosan ?

Válaszotokat előre is köszönöm..

Egy kamasz srác aki nem tudja mi tévő legyen.


2011. jan. 7. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyzeted nem egyedi. Rengetegen vannak még így rajtad kívül, hasonló helyzetben, bár tudom ez téged nem vígasztal. A legfontosabb az lenne hogy elmenjetek onnan ahol most vagytok, nagyszülőkhöz, rokonokhoz, ha más nem albérletbe. Ez nem fog javulni, ez már csak rosszabb lesz, higgy nekem nálam is ez volt a helyzet. Írj privit ha segítségre van szükséged, ha tudok segítek!
2011. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm,aki azért kollégista ugyanabban a városban,ahol a szülei is élnek,mert hasonló gondjai vannak,mint neked. Ehhez az kell,hogy édesanyád partner legyen ebben,segítsen,és intézze el neked a kollégiumot. Sajnos, te egyedül ezt nem intézheted,mert nemm vagy még nagykorú. Éshát a kollégiumért fizetni kell.
2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már vagy 16, költözz el. Kolesz akármi. Semmi értelme otthon maradod, főleg ha veszélyezteti a testi épséged. Ezek után a gyermekvédelmi központnál is próbálkozhatnál. Semmiképp se hagyd, hogy tönkretegye az életed.
2011. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Én apám is ilyen,mint az időjárás ,csak az a baj ha ő ideges akkor énis tiszta ideg beteg vagyok,és félek tőle..
2012. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!