Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezen túl lépni?...

Hogyan lehet ezen túl lépni? Nagyon nagyot csalódtam benne.

Figyelt kérdés

Kicsi korunkban halt meg anyukánk. Testvérem és engem anyukám anyja nevelt fel. Ez kicsit erős kifejezés, elmondom miért. A nagyi mindennap meleg ételt adott és elvitt oviba, iskolába. De délutánra mindig berúgott és tesóm 3, én 7 éves korom óta hallgatjuk tőle, hogy a "mostoha anyánál nincs rosszabb, apátok egy h*lye, ti meg jobban járnátok, ha a vonat alá feküdnétek". Majd reggelre mindent elfelejtett. Sokat sírtunk. Majd mikor középiskolás lettem tesómat felmagasztalta, engem pedig mindenki előtt k-zott, "te mindenkinek az ingyen r*banca vagy, semmire nem vagy jó, csak csettintenek és vihetnek". Soha nem csaltam meg a párom, az első kapcsolatom 16 évesen volt, és egy év volt mire a szexre került sor, 3 évig voltunk együtt. Nem tetszett neki a volt párom sem és a mostani sem.

Ez mind oké, elviseltem, mert szeretem nagymamám. 25 éves vagyok lassan, babát várok és volt képe azt mondani, hogy "jobban járnál, ha eltűnnél a szemem elől örökre, majd megtudod hol lakik a magyarok Istene". Nem egy házban lakunk, nem egy kasszán vagyunk. A kertszomszédunk, de ha átjön én inkább elbújok, mert nem bírom már elviselni. 18 éve hallgatom, hogy ha nem fekszek be a vonat alá vagy nem kötöm fel magam hamarosan a fára, akkor éjszaka átjön és baltával le vágja a fejem.

A mi kis házacskánkat elvitte az árvíz, és tavasszal lesz a javítás, nyártól hamarabb nem hiszem, hogy betudunk költözni. Addig ki kell bírnom. De hogyan?


2011. jan. 22. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lanya halala elvette az eszet. Egy gyermeket elvesziteni a legnagyobb fajdalom lehet a foldon. Ez nem mentseg a viselkedesere, de csakis ezzel tudom magyarazni, miert ilyen a nagymamad. Sajnos megvaltoztatni nem tudod. Probald meg valahogy elviselni amig a kozeleben vagytok, azutan koncentralj a sajat csaladodra, leld meg ott a boldogsagod. Sok boldogsagot a babahoz!
2011. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan sokk érhette,amikor elveszitette a lànyàt.Kérdezd meg tõle,hogy mi az ami bàntja miért igy beszél veled.Lehet ugy érzi ti vagytok az oka,hogy elveszitette a lànyàt,vagy pedig az alkohol màr elvette az ép agyàt.Bird ki és légy megbocsàjtó neki.Sok erõt kivànok.
2011. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én megbocsájtó vagyok vele szemben, mert nagyon szeretem.
2011. jan. 22. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elköltöznék egy másik városba faluba, vagy kivennék egy lakást (albérlet) vagy valami, csak el onnan minél előbb. Ugye te nem szeretnéd ilyen környezetbe felnevelni a gyerkőcödet?


Az hogy még ezek után is szereted, hát ahhoz no comment, az biztos hogy tisztelni tiszteld mert felnevelt (?), de semmi több (szerintem)

2011. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen elveszítette a lányát ami borzasztó,de ezt nem úgy kell megoldani,hogy iszik amitől nem lesz jobb és tönkreteszi a kérdező életét aki ráadásul most terhes.

Zárd magadra az ajtót éjszakára és ne vedd fel amit mond.Ne idegeskedj.Az se neked se a kicsinek nem tesz jót.

Kitartást!

2011. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!