Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyot csalódtam a -barátaimba...

Nagyot csalódtam a -barátaimban-. Vagy csak eltúlzom?

Figyelt kérdés
nincs túl sok barátom. a gyerekem apjával nagyon baráti a viszonyunk, hetente több alkalommal feljár, dvdzni, beszélgetni, azt mondja csak én vagyok aki mindig mellette áll... van még 2 barátunk, tesók,és az egyikük baártnője. mondtam nekik, h a szülinapomat velük ünnepelném, nagyon ritkán kapcsolódok ki, nagyon vártam. hetekkel előre egyeztettünk, h csütörtökön van, ráérnek-e, vagy másnap ünnepeljük, mind mondták h igen a csütörtök ok. még a héten is ezt mondták. ma az egyik srác mondta h egyik kollégája kérte h menjen be helyette, és vállalta. erre a többiek is visszamondták. bevásároltam vacsihoz, sütihez, koccintáshoz, és -ünnepelhetek- egyedül a kicsivel. úgy érzem, h nem a barátaim, és nagyon csalódott vagyok. soha sehova nem tudok elmenni, nagyon szar heteken vagyok túl, ezt az estét vártam kb 2hónapja. nem vígasztal, hogy majd máskor, mert tavalyi szülinapom kórházban töltöttem. mindannyiuknak most volt a szülinapjuk júniusban, én rendesen felköszöntöttem őket, tortát csináltam. ők utána persze bulizni mentek, én maradtam a kicsivel. de azt akartam h ez most rólam szóljon. önző vagyok, hogy leszúrtam őket? barátok az ilyenek?
2010. júl. 8. 00:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Arra nem gondoltál,hogy esetleg meglepetés bulid lesz!? :)
2010. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
83%
szegénykém..:S elég rosszul eshetett,igazi bunkók! én biztos nem sütnék nekik többször,de legalább az egyik "barátodnak" igy ahogy ezt leírtad mond meg neki,hagy legyen lelkiismeretfurdalása...megérdemli az összes...nagyon szemetek voltak veled,de örülj,legalább ott a gyermeked:) nagyon boldog születésnapot kívánok,és egy szép estét a gyermekeddel(holnapra?) :)
2010. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megérdemelted volna,hogy felköszöntsenek,és nem kellett volna,hogy a többi lemondja,ha az egyik lemondta.A többi mit mondott,miért nem tudnak eljönni?Kíváncsi lennék még arra is..:S
2010. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%
De valóban lehetséges,hogy meglepi bulit tartanak neked..szval lehet,hogy ma jót bulizol:D
2010. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Jaj nem igaz,hogy nem vágjátok!!! :D Ez szerintem teljesen egyértelmű,hogy csak "szívatják" egy kicsit!Tuti valamit szervezkednek,nem lehetnek ilyen bunkók a barátok!:)
2010. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

meglepi buli sajnos ki van zárva, ismerem őket... :(

az a srác aki dolgozik ezért mondta le, a barátnője meg a tesója emiatt, h nélküle nem, exem meg mert -úgyse jön senki-

amúgy ilyenek állandóan összenőve, a gyerek előtt én is mentem mindenfele velük, de már eszükbe se jut, h én meg magam vagyok.

a jókívánságot köszönöm, 27perce 23 éves lettem.

2010. júl. 8. 00:26
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot!:D és még sok ilyet.Én felköszöntelek,igaz,ez nem nagy vigasz.:P:S meglepetésbuli akkor sem kizárt!!!Számíts azért rá!!
2010. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Majd azért írd meg,hogy mi volt és nagyon boldog szülinapot! :)

Ha gondolod megyek veled bulizni én is két kisgyerekkel vagyok mostanában csak itthon,úgyhogy rám férne... :)

2010. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ez tényleg nem volt szép tőlük,de azért ha mégis meglepi lesz ird meg léci :)

Boldog szülinapot!

2010. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

drágák vagytok, köszönöm :)

ráadásul ég a pofám, mert apum reggel hoz még bulikellékeket, be se merem vallani, hogy hiába. egy pillanatig reménykedtem a meglepiben, de le vannak égve, ezért nem hiszem

2010. júl. 8. 00:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!